Про нас

20 років досвіду


123
В медичному центрі Біомед організм розглядається, як цілісна система, що самоорганізовується і володіє всім необхідним для відновлення здоров’я. При цьому робота лікаря полягає в активізації та спрямуванні природних механізмів, спрямованих на відновлення і підтримку здоров’я. Тут здійснюється діагностика та лікування за допомогою нових і традиційних методик та засобів. Спеціалісти центру вивчають причинно-наслідкові зв’язки у виникненні захворювань. Перевага в лікуванні надається немедикаментозному лікуванню, гомеопатичним та природнім засобам, фізичному та інформаційному впливу, котрі не мають протипоказів, а отже, приносять організму лише користь.

 

В нашому медичному центрі впроваджено найсучасніші і найефективніші медичні технології, такі як: діагностика по Фолю, спектрально – динамічна діагностика та ері-терапія, сегментарна діагностика, ультразвукове обстеження на серце, судини, індивідуальний підбір лікарських засобів, продуктів харчування, лікування або оздоровлення організму за допомогою різноманітних лікувальних процедур (масаж, біорезонансна терапія, ефективне очищення кишківника, голкотерапія, корекція фігури, постави тощо). 

 

Ми прагнемо надавати кожному пацієнту послуги бездоганної якості. Медичний центр Біомед пропонує комплексне обстеження протягом 1 дня за допомогою сучасного обладнання, діагностику та лікування в одній клініці, виготовлення індивідуальних гомеопатичних препаратів, ефективне оздоровлення, а також атмосферу спокою та комфорту, яка панує у закладі. Медичний центр Біомед отримавав довіру тисяч Українських медиків, які скеровують пацієнтів на обстеження у клініку Біомед.

 

Наша місія – світ здорових, красивих та успішних людей.