Акція! Арт-терапія

БЕЗКОШТОВНА консультація психолога арт-терапевта

Медичний центр “Біомед” пропонує нову унікальну послугу психологічного консультування з використанням арт-терапевтичних методик, а саме:

  •  ізотерапія;
  •  метафоричні асоціативні карти;
  • пісочна терапія;
  •  глинотерапія.

Тільки з 15 січня по 31 березня перша консультація БЕЗКОШТОВНА

Що таке арт-терапія?

Арт-терапія – це психологічна консультація, де використовуються арт-терапевтичні, творчі техніки роботи з складними ситуаціями і станами клієнта.

З допомогою арт-терапевтичних методів, що використовуються під час консультації, клієнт зможе побачити свою ситуацію зі сторони, яку він самостійно відобразить у малюнку, мандалі, вибудує у пісочниці, зліпить з глини, чи розкаже за допомогою метафоричних картинок.

 Пісочна терапія
На Сході, перш ніж увійти в будинок, людина опускає руки, в посудину з піском, що стоїть перед входом, щоб очиститися від поганих думок, почуттів і намірів. За допомогою взаємодії рук і піску, як природнього матеріалу, поглинається негативна енергія, стабілізується емоційний стан.
В процесі консультації клієнт вибудовує композиції з піску і мініатюрних фігурок. Завдяки тому, що знімаються захисні механізми психіки, клієнт підсвідомо розігрує свою життєву ситуацію, за допомогою психолога переосмислює її і знаходить правильне рішення.
Тут народжуються нові життєві програми і акумулюється сила і впевненість для їх реалізації.

 Глинотерапія
Глина – живий матеріал, який вбирає все те, чим ми її наділяємо, і будучи пов’язаною із землею, вона заземляє наші негативні емоції: образу, гнів, агресію, тривогу.
Дорослим на час арт-терапії з глиною зав’язуються очі. Це допомагає повністю переключитися на відчуття. Завдяки рухам м’язів, що долають опір глини, забезпечується доступ до найбільш глибинних структур психіки і проникнення в них. Так, людина проробляє свої емоції. Завдяки питанням психолога, ви досліджуєте те, що виявилося важливим.
Те, що хочеться вдосконалити – вдосконалюється, те, що варто видалити – вдається видалити в глині.
Після сеансу ми знімаємо пов’язку і ви можете побачити те, що зліпили. Тепер ви не тільки відчуваєте зміни, а й бачите їх!

 Метафоричні асоціативні карти
Метафоричні асоціативні карти – це набір картинок завбільшки з гральну карту або листівку, що зображують людей, їх взаємодії, життєві ситуації, пейзажі, тварин, предмети побуту, абстрактні картини.
В одному й тому ж зображенні різні люди побачать абсолютно різні образи, і у відповідь на цей образ кожен підсвідомо буде розповідати свою травматичну ситуацію.
По закінченні клієнт за допомогою обраної ним серії картинок зможе наочно побачити картину його відносин з іншими людьми, дослідити своє минуле, сьогодення, свою взаємодію з роботою, здоров’ям, проблемою вибору і багато іншого.

Кому необхідна арт-терапія?

 Дорослим:
 якщо ви хочете зрозуміти причини ситуації, що виникла і турбує Вас та шляхи її вирішення;
 позбутись страхів і тривог, наслідків стресу;
 вирішити проблему в будь-якій життєвій сфері (відносини з партнером, батьками, особистійсний ріст та інші);
 пропрацювати травми минулого, що заважають повноцінно жити сьогодні;
 підвищити самооцінку і розвинути стресостійкість
 знайти свої сильні сторони і зони розвитку;
 та ін.

 Дітям (з 7-ми років):
 при тривожності і страхах;
 психосоматичних явищах (в тому числі енурезі)
 агресії в поведінці;
 складнощах у стосунках з однолітками.

 Як проходить консультація?

Як правило, це індивідуальна консультація, яка триває 60 хвилин. Спочатку Ви розмовляєте з психологом про те, що Вас до нього привело. Як і в будь-якій терапевтичній роботі спочатку важливо прояснити, що Ви хочете отримати в результаті терапії. Вся інформація, якою Ви ділитеся з терапевтом на сесії, носить конфіденційній характер, і не розголошується навіть близьким родичам (батькам, чоловікам і т.п.).У процесі бесіди психолог задає уточнюючі питання, допомагає клієнту сформулювати запит. Це дуже важливо, тому що ніхто крім Вас не может знати, що Вам потрібно і в якому напрямку вам слід рухатися.
В процесі обговорення і для прояснення напрямків руху в терапії використовують арт-терапевтичні методики: пісочну терапію, ізотерапію (малюнок), роботу з глиною, мтафоричними картами та інші.
Працюючи з тим, що Ви відобразите на малюнку, в піску, за допомогою глини та інших арт-терапевтичних методик, психолог матиме можливість сформувати картину Вашого стану та визначити конкретну проблему в даний момент.
Таким чином з’явиться можливість спланувати подальшу психокоректувальну роботу.

 Ми знаходимось за адресою:  м. Львів, вул. Драгана, 4Б, Медичний центр “Біомед”.

 Години прийому:  Понеділок і Четвер з 10.00 по 15.00

 Запис за телефоном:
 0322 456 545;
 067 675 50 88;
 050 836 78 89;
 063 01 87 185.