Діагностика

Ми лікуємо організм в цілому, а не тимчасово полегшуємо симптоми захворювання! Наш головний результат – здоров’я, а не експерименти. Саме тому ми знаходимо справжню причину поганого самопочуття, діагностуємо складні випадки, там де не впоралась класична медицина.

Пропонуємо пройти повне обстеження організму із застосуванням провідних методик:

  • Сегментарна діагностика, яка дає відповідь – де, в якому місці є проблема чи захворювання.
  • Метод діагностики за методом Фолля, який відповідає на запитання – яка причина і характер захворювання, а також чим, яким способом найбільш ефективно можна відновити здоров’я.

2000 грн | 90 хв.
Детальніше

Ультразвукова діагностика (УЗД) дозволяє оцінити кровотік обстежуваних органів і тканин (включно до капілярного), їх функціональний стан, ступінь вираженості запального процесу, диференціювати доброякісні та злоякісні пухлини, діагностувати захворювання артерій та вен. Вона майже завжди призначається пацієнтам, які приходять на огляд до гінеколога.

Ультразвукова діагностика у Львові (ультразвукове дослідження, ультрасонографія, сонографія, эхографія) спосіб отримання зображень внутрішніх органів, що базується на принципі локації за допомогою ультразвуку.

УЗД Львова дозволяє оцінити кровотік обстежуваних органів і тк

Надсучасна технологія діагностики та лікування в Україні впроваджена лише в діагностичному центрі Львова “Біомед”. Для нас велика честь бути першими в сфері інформаційної медицини і професійно надавати високотехнологічні послуги нашим пацієнтам. Дана технологія допомагає встановити діагнози, котрі не під силу всім існуючим методам діагностики та вилікувати безліч захворювань не нашкодивши при цьому іншим системам та органам. Сертифіковано в Євросоюзі. Пропонуємо пройти сеанс ЕРІ терапії замість сотень аналізів та десятків вузькоспеціалізованих лікарів.

Вирішення проблем:

  • гастроентерологічних
  • з лишньою вагою
  • псих
1000 грн | 40 хв.
Детальніше

Діагностика по Фолю у Львові – альтернатива і доповнення сучасної діагностики та лікування. Дозволяє визначити характер захворювання та виявити збудника, щоб ефективно лікувати, а не тимчасово заліковувати.

Сутність діагностики за методом Фоля у Львові: Вимірювання показників біологічно-активних точок та порівняння їх із базою еталонів дозволяє виявляти між ними резонанс. Ці показники записуються в рецепт, з якого складається електро-пунктурний діагноз та виготовляється індивідуальний препарат для кожного пацієнта.

1000 грн | 30 хв.
Детальніше

Чи важливо Вам знати чи здоровий Ваш організм? Втомились шукати причину поганого самопочуття?

Пропонуємо загальне обстеження цілого організму всього за 15 хвилин

Що таке сегментарна діагностика?

Цей вид діагностики дає можливість оцінити стан організму в цілому та взаємодію всіх органів і систем під час обстеження. Це «фотографія», яка просто і наглядно відображає: – організм здоровий чи хворий і в якому місці, який орган потрібно вивчити більш детально, іншими обстеженнями, визначити причину проблеми і намітити шлях до здоров’я.

Сегментарна діагностика – є простим і наглядним методом оцінки загального стану здоров’я.

250 грн | 15 хв.
Детальніше

Електрокардіографія є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи.

Серцево-судинна система головним чином здійснює транспорт крові в замкненій трубчастій системі — кров’яній. До якої відноситься серце-артерії-капіляри-вени-серце. По ній циркулює рідка сполучна тканина — кров.
Паралельно з кров’яною системою нерозривно пов’язана і функціонує лімфатична система (капіляри, судини, вузли, протоки і головний лімфатичний колектор — грудна протока, яка впадає в венозну систему) — в якій циркулює тканинна рідина — лімфа.

150 грн | 10 хв.
Детальніше