Консультації спеціалістів

Консультація та огляд гінеколога у Львові Медична статистика свідчить, що з кожним роком захворюваність та смертність від гінекологічних хвороб зростають. Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічний гінекологічний огляд та проведення цитологічного дослідження – це необхідність для кожної жінки. Гінекологія в місті Львів сьогодні представлена рядом кваліфікованих медичних закладів, до яких приєднався і наш медичий центр “Біомед”. Тепер у нас Ви маєте можливість отримати фахову консультацію та огляд акушера-гінеколога, пройти лікування найбільш поширених гінекологічних захворювань.

350 грн | 30 хв.
Детальніше

Мати «свого» дієтолога так само важливо, як мати стоматолога або психолога, котрому довіряєте – такий собі атрибут правильного способу життя. З іншого боку, не всі розуміють, яку ж саме роботу проводить дієтолог, чи варто звертатися до нього абсолютно усім, може, це прерогатива лише зірок? Чи потрібний дієтолог тим, хто не має серйозних захворювань і фізичних та спортивних навантажень? Як показує практика – дієтолог може знадобитися кожному. Час та кошти, витрачені на відвідування цього спеціаліста за кілька років повернуться сторицею, адже завдяки правильному, індивідуально підібраному плану харчування ви завжди почуватиметесь здоровими та бадьорими.

350 грн | 60 хв.
Детальніше

Кардіологія як наука ґрунтується на вивченні будови серцево-судинної системи і особливостей її роботи. Відповідно, кардіолог – фахівець, який займається діагностуванням, лікуванням і призначенням відповідних профілактичних заходів щодо недопущення різного типу захворювань, що стосуються зазначеної області. Діяльність будь-яких з органів в нашому організмі тісно пов’язана між собою, це ж, в свою чергу, дає право стверджувати, що кардіологія знаходиться в тісному зв’язку з іншого типу розділами в медицині. Як приклади можна виділити вплив, який чиниться гормональними змінами (що має на увазі під собою такий розділ, як ендокринологія), що відбуваються в організмі, безпосередньо на роботу серця.

350 грн | 30 хв.
Детальніше

Медична генетика – наука про закономірності спадковості та мінливості людини. Предметом дослідження генетики є спадкові хвороби та хвороби зі спадковою схильністю.Спадкові хвороби – це широке коло різноманітних захворювань, які мають спільну причину виникнення – це патологічні зміни в хромосомах, які передаються від батьків через статеві клітини. Іншими словами: спадкові хвороби – це патологія хромосом, які передаються від батьків. Хромосоми – це структура ядра клітини (молекули ДНК), яка несе інформацію про те який повинен бути організм людини.

400 грн | 30 хв.
Детальніше

Є два типи причин для візиту до дитячого невролога у Львові: періодичні обов’язкові консультації – 1 місяць, 3 місяці; після 6 місяців і до 3 років життя – щопівроку; 3 роки, 6 років, 11 років, 13 років, 15 років. Другий тип причин – це “симптоматичні” консультації: порушення психічного розвитку, порушення фізичного розвитку, сну, формування навичок, характеру, статевого дозрівання.

400грн. | 30хв.
Детальніше

Наш спеціаліст владнає з Вами складні життєві ситуації, психічні стани. Допоможе у вирішенні психологічних проблем: в сім’ї, у відносинах з коханою людиною, в бізнесі, з лишньою вагою, з вибором професії, зі здоров’ям. Швидка психологічна допомога при стресі, кризі, депресії, розкриття внутрішніх можливостей, інтуїції. 

350 грн | 60 хв.
Детальніше