Консультації спеціалістів

Консультація та огляд гінеколога у Львові Медична статистика свідчить, що з кожним роком захворюваність та смертність від гінекологічних хвороб зростають. Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічний гінекологічний огляд та проведення цитологічного дослідження – це необхідність для кожної жінки. Гінекологія в місті Львів сьогодні представлена рядом кваліфікованих медичних закладів, до яких приєднався і наш медичий центр “Біомед”. Тепер у нас Ви маєте можливість отримати фахову консультацію та огляд акушера-гінеколога, пройти лікування найбільш поширених гінекологічних захворювань.

350 грн | 30 хв.
Детальніше

Дієтологія спрямована не тільки на вирішення проблем зі здоров’ям і лікування, але і на довголіття, нормалізацію ваги і запобіганню поганого самопочуття і втрати здоров’я. З огляду на сьогоднішні екологічні фактори, скорочення в раціоні натуральних продуктів і сидячий спосіб життя, кожній людині, яка бажає бути здоровою і добре себе почувати, необхідні послуги дієтолога.

Існує думка, що до дієтолога звертаються, тільки в разі потреби коригування ваги. Таке судження невірне, оскільки накопичення зайвих кілограмів, прямо пов’язане з неправильним харчуванням, тобто ожиріння – це лише наслідок недбалого ставлення до свого організму.

300 грн | 30 хв.
Детальніше

Кардіологія як наука ґрунтується на вивченні будови серцево-судинної системи і особливостей її роботи. Відповідно, кардіолог – фахівець, який займається діагностуванням, лікуванням і призначенням відповідних профілактичних заходів щодо недопущення різного типу захворювань, що стосуються зазначеної області. Діяльність будь-яких з органів в нашому організмі тісно пов’язана між собою, це ж, в свою чергу, дає право стверджувати, що кардіологія знаходиться в тісному зв’язку з іншого типу розділами в медицині. Як приклади можна виділити вплив, який чиниться гормональними змінами (що має на увазі під собою такий розділ, як ендокринологія), що відбуваються в організмі, безпосередньо на роботу серця.

350 грн | 30 хв.
Детальніше

Медична генетика – наука про закономірності спадковості та мінливості людини. Предметом дослідження генетики є спадкові хвороби та хвороби зі спадковою схильністю.Спадкові хвороби – це широке коло різноманітних захворювань, які мають спільну причину виникнення – це патологічні зміни в хромосомах, які передаються від батьків через статеві клітини. Іншими словами: спадкові хвороби – це патологія хромосом, які передаються від батьків. Хромосоми – це структура ядра клітини (молекули ДНК), яка несе інформацію про те який повинен бути організм людини.

350 грн | 30 хв.
Детальніше

Є два типи причин для візиту до дитячого невролога у Львові: періодичні обов’язкові консультації – 1 місяць, 3 місяці; після 6 місяців і до 3 років життя – щопівроку; 3 роки, 6 років, 11 років, 13 років, 15 років. Другий тип причин – це “симптоматичні” консультації: порушення психічного розвитку, порушення фізичного розвитку, сну, формування навичок, характеру, статевого дозрівання.

350грн. | 30хв.
Детальніше

Наш спеціаліст владнає з Вами складні життєві ситуації, психічні стани. Допоможе у вирішенні психологічних проблем: в сім’ї, у відносинах з коханою людиною, в бізнесі, з лишньою вагою, з вибором професії, зі здоров’ям. Швидка психологічна допомога при стресі, кризі, депресії, розкриття внутрішніх можливостей, інтуїції. 

300 грн | 60 хв.
Детальніше