Масаж

Мануальна терапія, або лікування руками – вид терапії спрямований на лікування кістково-м’язевої системи та внутрішніх органів за допомогою дії рук. Суть авторського методу мануальної терапії полягає у послідовності та безпечності впливу, без болю і різких рухів.

Китайський масаж в МЦ «Біомед» є унікальним поєднанням методів китайської медицини і європейської якості. Процедури допомагають набути як зовнішньої краси, так і внутрішньої душевної гармонії. Темп життя сучасної людини стає все стрімкішим, зростає психічне навантаження. Людський організм як ніколи потребує турботи і відпочинку. Послуги масажиста у Львові з китайського масажу допомагає зняти хронічну напругу і втому, відновити емоційну рівновагу.

Лікувальний масаж у Львові — це реальна альтернатива багатьом видам і способам медикаментозного лікування. І якщо ми сьогодні говоримо про екологічно чисті виробництва, екологічно чисті продукти, то настав час також подумати про екологічно чисті методи догляду за здоров’ям з точки зору природи людського організму. Медичний центр «Біомед», Львів пропонує також послуги якісного реабілітаційного масажу, який проводиться висококваліфікованими спеціалістами в своїй галузі.  

Техніка інтенсивного масажу живота, сідниць, стегон, гомілок з використанням ефективних допоміжних засобів – банок, вібраційного апарату, обгортання плівкою з використанням високоякісних протицелюлітних засобів – це вид протицелюлітного масажу у Львові.

Для найніжніших створінь, мам та їх малюків, відтепер в МЦ “Біомед” працює кваліфікований спеціаліст з масажу. Для діточок: лікувальний, профілактичний масаж, корекція “кривошиї” і дисплазії, корекція постави. Для жінок в період вигодовування: масаж із зціджуванням молочних залоз.

150 грн | 40 хв.
Детальніше

Дозований вплив на шкіру стисне­ним повітрям, яке подається через спеціальний костюм. Стимулює кровообіг, поліпшує відплив лімфи, сприяє виведенню шлаків, підвищує еластичність шкіри.

150 грн | 60 хв.
Детальніше

Одним із найбілш поширених наслідків сучасного темпу житя є застій циркуляції енергії і крові в органах, тканинах, судинах і енергетичних каналах, що призводить до порушення обміну речовин. Стимулятор циркуляції кровотоку підсилює кровообіг і мікроциркуляцію в тканинах, покращує обмін речовин, укріплює імунітет, нормалізує циркуляцію крові та енергії, сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Покращуючи кровообіг і обмін речовин, стимулятор циркуляції енергії і крові активізує клітини, підвищує життєвий тонус організму, очищає кров, знижує її в’язкість. Завдяки застосуванню стимулятора можна позбавитися старих хвороб і захистити себе від нових.

Завдяки комплексному впливу на хребетний стовп знімає тиск і скутість у хребетних сегментах, усуває спастичні болі в спині, попереку і шиї, за допомогою вібрації підвищує рівень кисню в організмі. І все це без фізичних вправ! Хвилеподібний вплив з боку в бік подібний до руху рибки у воді. Інфрачервоний прогрів посилює ефект впливу тренажера. Використовується масажер Золота рибка в положенні лежачи при повному розслабленні м’язів 15 хвилин на день. Таким чином відбувається комплексне тренування поздовжніх м’язів хребта, що в свою чергу покращує кровопостачання серця, легенів та інших органів, виправляється постава. масажер Золота рибка є хорошою профілактикою захворювань хребта.