Масаж

Останні роки все популярнішим стає новий вид масажу – іспанський масаж тіла. Ця технологія масажу передбачає можливість з легкістю впливати на шкіру і м’язи тіла, усуваючи при цьому багато проблем організму, такі, наприклад, як в’яла і млява шкіра, целюліт, набряклість, зайва вага.

Техніка іспанського масажу рекомендується при таких проблемах:

 • Купероз;
 • втрата шкірної еластичності;
 • кисневе шкірне голодування;
 • сильна набряклість;
 • стресові ситуації і втома;
 • втрата м’язового тонусу;
 • вікові зміни.

Мануальна терапія, або лікування руками – вид терапії спрямований на лікування кістково-м’язевої системи та внутрішніх органів за допомогою дії рук. Суть авторського методу мануальної терапії полягає у послідовності та безпечності впливу, без болю і різких рухів.

Китайський масаж в МЦ «Біомед» є унікальним поєднанням методів китайської медицини і європейської якості. Процедури допомагають набути як зовнішньої краси, так і внутрішньої душевної гармонії. Темп життя сучасної людини стає все стрімкішим, зростає психічне навантаження. Людський організм як ніколи потребує турботи і відпочинку. Послуги масажиста у Львові з китайського масажу допомагає зняти хронічну напругу і втому, відновити емоційну рівновагу.

Лікувальний масаж у Львові — це реальна альтернатива багатьом видам і способам медикаментозного лікування. І якщо ми сьогодні говоримо про екологічно чисті виробництва, екологічно чисті продукти, то настав час також подумати про екологічно чисті методи догляду за здоров’ям з точки зору природи людського організму. Лікуючи хвороби, сучасна медицина часто шкодить людському організму. Існує небагато методів лікування без побічних ефектів. Головний серед них – масаж, один із найдавніших способів подолання хвороби без медикаментів і скальпеля. Медичний центр «Біомед», Львів пропонує також послуги якісного реабілітаційного масажу, який проводиться висококваліфікованими спеціалістами в своїй галузі.  

Показання для лікуваль

Техніка інтенсивного масажу живота, сідниць, стегон, гомілок з використанням ефективних допоміжних засобів – банок, вібраційного апарату, обгортання плівкою з використанням високоякісних протицелюлітних засобів – це вид протицелюлітного масажу у Львові. За статистикою, целюліт виникає у 95 жінок зі ста і вважається медичною проблемою. Жирові клітини накопичують жир у підшкірній жировій клітковині на певних ділянках тіла – животі, стегнах, сідницях. З’являються неестетичні тверді на дотик острівці, які косметологи називають «апельсиновою кіркою». До причин, з яких виникає целюліт, належать:

 • гормональні збої та порушення обміну речовин;
 • сидячий спосіб життя;
 • неправильне харчування;
 • шкідливі звички, зокрема, паління;
 • стреси;

Для бездоганної стрункості та перфектних ліній вашого тіла пропонуємо професійний органічний гель для холодних обгортань Vertera Seaweed Gel Cold, котрий усуває ефект апельсинової шкірки та гарантовано позбавляє від 2-6 см об’ємів лише за одну процедуру! Та не лише це є позитивним результатом обгортань Vertera Seaweed Gel Cold. Цей гель • активізує мікроциркуляцію і обмінні процеси в тканинах, сприяє виведенню токсинів та розщепленню жирів; • має лімфодренажну і детоксикуючу дію, усуває набряки; • чудово зволожує, очищує і захищає шкіру; • уповільнює процеси старіння організму, сприяє омолодженню тканин; • стимулює процеси регенерації і тонізує, підвищує загальний тонус шкіри;

700 грн | 80 хв.
Детальніше

Дозований вплив на шкіру стисне­ним повітрям, яке подається через спеціальний костюм. Стимулює кровообіг, поліпшує відплив лімфи, сприяє виведенню шлаків, підвищує еластичність шкіри.

250 грн | 60 хв.
Детальніше

Одним із найбільш поширених наслідків темпу сучасного життя є застій циркуляції енергії та крові в органах, судинах, тканинах, та енергетичних каналах, які призводить до порушення обміну речовин.

Стимулятор циркуляції кровотоку поєднує в собі унікальний досвід стародавніх китайських цілителів і сучасний високотехнологічний спосіб активації точок акупунктури. Робота масажера заснована на методі низькочастотної вібрації, який дозволяє нормалізувати всі біохімічні процеси в організмі, тобто підсилює кровообіг і мікроциркуляцію, що покращує обмін речовин, знано зміцнює імунітет, нормалізує циркуляцію енергії, та сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму.

Завдяки комплексному впливу на хребетний стовп знімає тиск і скутість у хребетних сегментах, усуває спастичні болі в спині, попереку і шиї, за допомогою вібрації підвищує рівень кисню в організмі. І все це без фізичних вправ!

Хвилеподібний вплив з боку в бік подібний до руху рибки у воді. Інфрачервоний прогрів посилює ефект впливу тренажера. Використовується масажер Золота рибка в положенні лежачи при повному розслабленні м’язів 15 хвилин на день. Таким чином відбувається комплексне тренування поздовжніх м’язів хребта, що в свою чергу покращує кровопостачання серця, легенів та інших органів, виправляється постава. масажер Золота рибка є хорошою профілактикою захворювань хребта.