Навчання

Любі масажисти та початківці в сфері масажу, запрошуємо на 4х годинний БЕЗКОШТОВНИЙ майстер-клас “Масажі древнього Китаю” який відбудеться 20 травня у Львові!

Викладає масажист міжнародної категорії, спеціаліст Древньокитайських та Древньословянських масажів Микола Наумович Шудрак.

Не потрібні жодні спеціальні знання та навики, майстер-клас розрахований як для досвідчених масажистів, так і для людей без досвіду.

Курс масажу Древнього Китаю

З 1 по 16 червня

1 – 3 червня – практичні заняття; 4 – 7 червня – домашні завдання; 8 – 10 червня – практичні заняття; 11 – 15 червня – домашні завдання; 16 червня – підсумкове заняття. Години навчання: 09.00-18.00. Опис курсу:

  • Викладає масажист міжнародної категорії, спеціаліст Древньокитайських та Древньословянських масажів Шудрак Микола;
  • Не потрібні жодні спеціальні знання та навики, курс розрахований як для досвідчених масажистів, так і для людей без досвіду;
  • 20% теорії, 80% практики;
  • Можливість практикуватись в Медичному центрі “Біомед” в будь-які дні протягом двох тижнів навчання;
  • Кращі учні будуть запрошені на роботу в Медичний центр «Біомед»;
  • Після пр

Наш курс для Вас, якщо Ви : Вертеброневролог, остеопат, мануальний терапевт, масажист; Гастроентеролог, терапевт, фізіотерапевт, ортопед; Реабілітолог, фітнес-тренер, тренер східних технік оздоровлення (йога, цигун та ін.); Спеціаліст у сфері медицини, гомеопат, психотерапевт, психолог.

Отримаєте:

  • Безцінний практичний досвід від доктора вісцеральної терапії Владислава Баткевича;
  • міжнародний сертифікат, що підтверджує Ваш професійний рівень.

Ми з користю провели час на навчаннях у мануального терапевта з Польщі Владислава Баткевича і дізнались багато нового не тільки в сфері фізіології і анатомії, але й підійшли до людського організму з точки зору енергетики. Чекаємо в гості пана Владислава ще раз у грудні для підвищення кваліфікації наших спеціалістів і запрошуємо долучатись до навчання всіх бажаючих! Більше фотографій у фейсбуці, долучайтесь до нашої групи! https://www.facebook.com/biomed.center/posts/699034116948480

Вітаємо наших колег із закінченням курсів підвищення кваліфікації для лікарів-діагностів “Ері Терапія – швейцарський метод діагностики та лікування”. Цюпко Ігор Дмитрович, Байко Орест Петрович та Самотій Володимир Костянтинович успішно завершили курс навчання та отримали нові знання, досвід і вміння. Наступний курс навчання відбудеться вже в лютому 2017, а отже готуємось навчати нових спеціалістів!