Навчання

Курс масажу Древнього Китаю

Тривалість: 2 тижні (14 днів) Години навчання: 09.00-18.00 З 11 по 25 березня Вартість навчання:

  • при реєстрації до 1 березня – 5000 грн.;
  • при реєстрації до 10 березня – 5400 грн.

Опис курсу:

  • Викладає масажист міжнародної категорії, спеціаліст Древньокитайських та Древньословянських масажів Шудрак Микола;
  • Не потрібні жодні спеціальні знання та навики, курс розрахований як для досвідчених масажистів, так і для людей без досвіду;

5000 грн. 14 днів
Детальніше

Ми з користю провели час на навчаннях у мануального терапевта з Польщі Владислава Баткевича і дізнались багато нового не тільки в сфері фізіології і анатомії, але й підійшли до людського організму з точки зору енергетики. Чекаємо в гості пана Владислава ще раз у грудні для підвищення кваліфікації наших спеціалістів і запрошуємо долучатись до навчання всіх бажаючих! Більше фотографій у фейсбуці, долучайтесь до нашої групи! https://www.facebook.com/biomed.center/posts/699034116948480

Наш курс для Вас, якщо Ви : Вертеброневролог, остеопат, мануальний терапевт, масажист; Гастроентеролог, терапевт, фізіотерапевт, ортопед; Реабілітолог, фітнес-тренер, тренер східних технік оздоровлення (йога, цигун та ін.); Спеціаліст у сфері медицини, гомеопат, психотерапевт, психолог.

Отримаєте:

  • Безцінний практичний досвід від доктора вісцеральної терапії Владислава Баткевича
  • Міжнародний сертифікат, що підтверджує Ваш професійний рівень.

Оволодієте:

  • Практичними навиками ефективного відновлення фізіологічної функції внутрішніх органів без болю для пацієнта.

Вперше у Львові!!!

Ліцензований міжнародний консультант, спеціаліст вісцеральної мануальної терапії, фізіотерапевт, сертифікований викладач мікрокінезітерапії (французький метод фізіотерапії), автор монографії “Вісцеральна терапія”, “Старословянський масаж живота” Владислав Баткевич, м. Познань (Польща). Запрошуємо БЕЗКОШТОВНО! 27 липня 2017 року з 17.00 по 19.00 Лікарів гастроентерологів, Лікарів нетрадиційної медицини, Мануальних терапевтів, Остеопатів, Масажистів, Фізіотерапевтів, а також всіх бажаючих здобути нові знання:

Вітаємо наших колег із закінченням курсів підвищення кваліфікації для лікарів-діагностів “Ері Терапія – швейцарський метод діагностики та лікування”. Цюпко Ігор Дмитрович, Байко Орест Петрович та Самотій Володимир Костянтинович успішно завершили курс навчання та отримали нові знання, досвід і вміння. Наступний курс навчання відбудеться вже в лютому 2017, а отже готуємось навчати нових спеціалістів!