Психолог

Наш спеціаліст владнає з Вами складні життєві ситуації, психічні стани. Допоможе у вирішенні психологічних проблем: в сім’ї, у відносинах з коханою людиною, в бізнесі, з лишньою вагою, з вибором професії, зі здоров’ям. Швидка психологічна допомога при стресі, кризі, депресії, розкриття внутрішніх можливостей, інтуїції. 

Психолог вивчає зміни психічного стану клієнта, які пов’язані із соматичними захворюваннями (бронхіальна астма, нейродерміти, розлади шлунково – кишкового тракту, серцево-судинні захворювання). Відомо, що саме стресові стани, переживання можуть провокувати такі захворювання. Власне зв’язок психічного статусу та впливу зовнішніх факторів спричиняють виникнення та розвиток соматичних і нервово-психічних захворювань. У рамках психосоматики досліджуються зв’язки між характеристиками особистості (конституціональні особливості, риси характеру та особистості, стилі поведінки, типи емоційних конфліктів) і тим чи іншим соматичним захворюванням. Популярною є думка, що всі хвороби людини виникають унаслідок психологічних невідповідностей і розладів, які виникають, в підсвідомості, в думках людини, в її душі.

Як впливає реактивний розум на поведінку людини? Було виявлено, що наш розум протягом усього життя накопичує велику кількість інформації, яка згодом здатна чинити на нас вплив, у тому числі й негативний. Ця інформація в нашій голові зберігається в уявних образах- картинках, що містять у собі ще й різні відчуття. І якщо ми згадаємо якийсь щемливий для нас епізод, то виявимо, що в нас виникають ті ж емоції та відчуття, які ми відчували під час цього інциденту. Насправді, існує одне-єдине джерело всіх наших проблем, стресів, нещасть і невпевненості в собі – це реактивний розум. Якщо аналітичний розум потрібен нам для того, аби приймати рішення, пов’язані з нашим виживанням, і ми щомиті використовуємо його для цього, то реактивний, чи несвідомий, розум – це прихована частина нашого розуму, яка запам’ятовує всі моменти болю та болісні емоції.

 

Вирішення психологічних проблем:

  • в сім”ї
  • з лишньою вагою
  • в бізнесі
  • при склажному життєвому виборі
  • зі здоров”ям
  • при виборі способу зайнятості
300 грн | 60 хв.