Захворювання дітей віком від 0 до 3-ох років, або чому дитина плаче?

 Захворювання дітей віком від 0 до 3-ох років, або чому дитина плаче?

Майстер-клас із нових методів діагностики дитячих захворювань (швидких, безболісних, безпечних та комфортних для дитини, батьків та лікаря!)


Більшість новоспечених та досвідчених батьків неодноразово стикались із цими проблемами: діти плачуть без очевидних причин, вони не можуть сказати, що їх турбує. Це спричиняє неабиякий тиск на нервову систему. Пройти повний комплекс обстежень при кожній такій ситуації дуже важко, адже загострена відповідальність зустрічається із обмеженими ресурсами. Лікарі в даному випадку теж стикаються з неабияким моральним вибором: призначити лікування “на око”, чи призначити ряд додаткових обстежень, від чого втрачається дорогоцінний час, адже більшість дитячих захворювань розвиваються швидко та протікають гостро.

Запрошуємо познайомитися з новими швидкими, ефективними і безпечними методами кваліфікованої допомоги при вирішенні проблем із діагностикою дітей раннього віку від 0 до 3 років. Майстер клас підготований для лікарів, котрі хочуть ефективніше допомагати дітям та цінують свій час і нерви.

Якщо ви лікар:
– сімейної медицини;
– неонатолог;
– педіатр;
– дитячий невролог;
– генетик;
– або вас просто цікавить дана тематика;
На вас чекає:
– презентація швейцарського мтоду лікування та діагностики “ЕРІ”;
– розбір цікавих клінічних випадків;
– ознайомлення з результатами дослідження в якому взяло участь понад 300 дітей від 0 до 3 років.

Ведучий – Орест Пронів – невролог, інформотерапевт, лікар і з більш, ніж 30ти річним досвідом роботи з найрізноманітнішими захворюваннями, засновник медичного центру “Біомед”.

Участь в майстер-класі можлива лише при реєстрації через дану форму!

Організаційний внесок на каву брейк: 50 грн.
Гроші перераховувати на картку ПриватБанку 4149 4996 4636 6680 Кічун Тетяна Петрівна, після перерахування повідомити за номером 093 868 20 47.

Реєстраційна форма: https://docs.google.com/forms/d/1yXZRH5Gnoz-8QT7Oi5mbCC2BWDHFIQ3Lxvft009S97s/edit
Коли: 22 вересня, 10.00-13.00
Місце проведення: м. Львів, вул. Драгана 4Б, Медичний центр “Біомед”
Кількість місць обмежена!

3 години