Метод Р. Фоля  ― альтернатива та доповнення сучасної діагностики та лікування

 

Метод Фоля Львів

Метод Р. Фоля являється основним, базовим методом біо-резонансних технологій обстеження  та лікування людини.

Суть методу полягає у  почерговому вимірюванні імпедансу біологічно-активних точок (БАТ) за заданим алгоритмом та порівнянні його з базою еталонів (мікрорезонансними контурами(МРК)). При виявленні резонансу між БАТ та МРК, даний МРК записується в рецепт (тобто фіксується). З записаного комплексу МРК складається електро-пунктурний діагноз та виготовляється індивідуальний препарат.

Відповідно до фізіології, органи й системи організму пов'язані з певними ділянками на шкірі, так званими біологічно активними точками, або вимірювальними точками (які, як правило, співпадають з точками класичної акупунктури). Ці точки відразу ж з появою найменших відхилень в організмі починають реагувати на ці відхилення, причому, ще на стадії функціональних порушень, задовго до появи самої хвороби. При цьому лікар отримує результати про функцію органів і систем організму окремо і в цілому відразу після проведення самого обстеження. Далі у точки, де виявлено відхилення, лікар  почергово включає у вимірювальний контур маркери (еталони хвильових характеристик) збудників захворювання, та різних лікувальних засобів  і коли виявлено резонанс (співпадіння спектрів частот), то ці препарати вводяться в лікувальний рецепт і тим самим відновлюють параметри точки до фізіологічного рівня. Таким чином, на підставі відповіді організму (резонансу) лікар індивідуально призначає відповідне лікування(як правило, не медикаментозне).

Обстеження пацієнта триває близько 40 хв.

За добу до прийому у лікаря  не рекомендується приймати медикаменти (за виключенням гормональних та препаратів невідкладної допомоги). На прийом слід взяти чисте біле простирадло, або білий халат.

Основні переваги діагностики та лікування по методу Фоля:

  • Можливість швидко і з достатньою точністю визначити характер захворювання: судинний, дегенеративний, запальний, алергічний, що надзвичайно важливо в диференціальній діагностиці, особливо в складних випадках;
  • якщо визначено запальний процес,то  виявити збудника по класифікації: простіші, паразити, бактерії, гриби,віруси, а часто і конкретний вид збудника чи комбінацію їх;
  • оцінити стан організму в цілому і окремих його систем, органів,частини органу, групи клітин;
  • можливість визначення захворювання на ранній, до клінічній стадії, що дозволяє здійснювати не лише лікування, а й профілактику;
  • можна визначити ефективність медикаментозних засобів для конкретного пацієнта. Це стало можливим завдяки так званому «феномену медикаментозного тестування», який базується на здатності вимірювальних точок швидко змінювати свій опір при «під’єднанні» лікарських засобів до тестуючого апарату;
  • на основі діагностики, підібрати найефективніший, найбільш оптимальний, не шкідливий лікувальний засіб, як правило не медикаментозний, чи комплекс сумісних (синергічних) лікувальних засобів, для кожного пацієнта відповідно до стану його здоров'я;
  • скласти прогноз швидкості та ефективності лікування, а також запропонувати найбільш оптимальну тактику лікування, наприклад: оперативне чи консервативне, стаціонарне чи в умовах санаторію і т.д.

Таким чином, використовуючи системний підхід, можна скласти повну картину про здоров'я пацієнта, а також визначити схему лікування, де всі лікарські засоби будуть гармонійно доповнювати один одного, і, що особливо важливо, не викликатимуть жодних побічних наслідків у пацієнта.

Діагностика починається із здійснення вимірів, з акупунктурних точок на пальцях рук та ніг.  Враховуючи Ваші скарги та дані обстеження, лікар складає відповідну схему лікування, підбираючи ефективні для Вас ліки та (якщо потрібно) призначає додаткові лікувальні процедури.  Курс лікування залежить від важкості стану і визначається лікарем.

"Метод, що дозволяє заздалегідь визначити ефективність будь-яких лікарських засобів."

Особливо ефективний цей метод лікування у випадках хронічних та задавнених хворіб, коли у пацієнта є багато різних захворювань, коли уражені різні системи і різні органи і коли звичайне, медикаментозне  лікування виявилось неефективним або пацієнт змушений тривалий час приймати ліки, котрі усувають лише симптоми хвороби (гіпертонічна хвороба, алергія, стенокардія, артрити, неврози, розлади сну та ін.).

Діагностика по методу Фоля найбільш ефективна у випадках:

- коли потрібно визначити характер патологічного процесу, наприклад: не вияснено причину захворювання: вірусна, бактеріальна, паразитарна,чи грибкова; який патологічний процес: запальний, судинний дегенеративний, чи онкологічний; якщо онкологічний то який: доброякісний чи злоякісний; якщо  порушення обміну речовин, то якого: білкового жирового вуглеводного і т.д.

- захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, дуоденіт, коліт, ерозія чи виразка в період ремісії, наявність глистів і ін.)

- захворюваннях хребетного стовпа (остеохондроз, радикуліт і ін.)

- розладах нервової системи (невроз, порушення сну, неврит, невралгія)

- захворюваннях серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, стенокардія, атеросклероз)

- гінекологічних захворюваннях (аднексит, порушення менструального циклу, фіброміома, запальні процеси, непліддя та ін.)

- захворюваннях дихальних шляхів (часті простуди, ангіна, бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія);

- захворюваннях нирок та сечовидільних шляхів;

- порушення обміну речовин, ожиріння, порушення мінерального та вітамінного обмінів;

- захворюваннях шкіри;

- захворюваннях, причину яких не вдалося встановити звичайним (традиційним) шляхом.

Не ефективний метод Фоля у випадках:

- коли необхідно подивитись на структуру організму і визначити розмір органу чи патологічного процесу, наприклад камінь жовчного міхура чи нирки, термін вагітності,

- при лікуванні гострих  психічних захворювань.

Останнім часом лікування за методом Фоля набуває все більшої популярності серед населення через високу точність діагностики, ефективність лікування та відсутність алергічних реакцій, які мають місце при медикаментозному лікуванні.

Після закінчення обстеження пацієнт отримує:

- Пояснення лікаря про наявні відхилення від фізіологічного стану, степінь їх вираження, і найбільш важливий характер патологічного процесу: порушення обміну речовин, ураження судин, ендокринні порушення, наявність збудників захворювання, тощо.

-  Далі лікар виготовляє індивідуальний гомеопатичний (інформаційний) препарат;

- При потребі призначає медикаментозне лікування, на основі медикаментозного тестування, інші лікувальні процедури (масаж, мануальну терапію, голкорефлексотерапію, дезінтоксикацій ну терапію, індивідуальний режим харчування, тощо);

- Надає рекомендації та консультації по оздоровленню.

 

 


ТЕГИ: метод фоля львів, лікування, діагностика, обстеження, медичний центр, електропунктурна діагностика