Статті

Основна небезпека дитячих неврологічних захворювань криється в складності їх виявлення. Якщо нежить і попрілості у малюка помітить будь-яка мама, то підвищений внутрішньочерепний тиск або наслідки родової травми може діагностувати тільки хороший дитячий невролог.

Неврологічні захворювання порушують увагу і сприйняття, впливають на рухову активність і психомоторний розвиток дитини. Однак відразу обмовимося, наша мета – не налякати, а чесно відповісти на головні питання: чому і коли необхідна консультація дитячого невролога.

З молочницею стикається більшість сучасних жінок. Приблизно 60% з них вважають, що краще при виникненні симптомів шукати порад в Інтернеті, а не звертатися до лікаря. Але значно краще попередити появу молочниці, а не згодом лікувати наслідки.

Як попередити появу молочниці розкаже кандидат медичних наук, гінеколог Медичного центру «Біомед» Ельяшевська Ірина Іванівна.

Із давніх часів у Греції і Римі широко використовувався масаж, як частина культу тіла.  Ще в XI столітті Авіцена сказав: «масаж буває сильним, який укріплює тіло, слабким, в результаті якого тіло розмякшується, тривалим, від нього людина худає, і помірним, від якого тіло процвітає». 

😏 Але який же масаж потрібен саме Вам? Про різновиди масажів та їх вплив на організм розкаже масажист Медичного центру «Біомед»

Як часто ми стикаємося із проблемами зайвої ваги й вже перепробували всі новомодні дієти, використали всі поради подруг та все, що прочитали чи побачили по телевізору, здавалось правильно харчуємося, а вага все не знижується, а то й буває навпаки, збільшується.

 Дієтолог Медичного центру “Біомед” Лідія Грабовська розповіла, що ж впливає на нашу вагу окрім харчування.

Оржельський І.В., Пронів Н.В., Пронів О.Б.

У дітей віком від 0 до 3-х років захворювання органів дихання займають перше місце та складають 62,0 – 65,0 %. Не зважаючи на великі досягнення фармакології та медицини, частота патології бронхо-легеневої системи у дітей невпинно зростає і за останні 10 років виросла більш ніж у 4 рази.

Особливістю перебігу гострих бактеріальних та вірусних інфекцій у дітей раннього віку є швидка маніфестація симптомів, висока температура тіла, до 39-40°С, масивні водянисто-серозні виділення з носа, обличчя пастозне, кон’юктиви та склери з посиленим малюнком кровоносних судин, сльозотеча, крила носа набряклі, червоні.