Статті

Поради лікаря Проніва Ореста Богдановича. Короткі висновки із 40-ка років досвіду лікування пацієнтів.

Як правильно піклуватися про своє здоров’я в 21 столітті.

У своїй практиці я часто стикаюся з недовірою до лікаря. Дуже часто трапляються такі сценарії, шляхи чи історії пацієнтів, які захворіли і хочуть швидко поправити своє здоров’я.

Як поводить себе людина, яка захворіла у 2018 році. Чи вдастся Вам впізнаєте себе?

  • Більшість людей, коли захворіють, або коли виявляються проблеми зі здоров’ям у близьких, спершу приймають «таблетку», яка зменшує тимчасово вираженість проявів захворювання. Наприклад, Анальгін чи Но-шпу, з надією, що все само пройде. Потім читають в інтернеті про свою проблему і пробують вирішити проблему зі здоро

Оржельський І.В., Пронів Н.В., Пронів О.Б. У дітей віком від 0 до 3-х років захворювання органів дихання займають перше місце та складають 62,0 – 65,0 %. Не зважаючи на великі досягнення фармакології та медицини, частота патології бронхо-легеневої системи у дітей невпинно зростає і за останні 10 років виросла більш ніж у 4 рази. Особливістю перебігу гострих бактеріальних та вірусних інфекцій у дітей раннього віку є швидка маніфестація симптомів, висока температура тіла, до 39-40°С, масивні водянисто-серозні виділення з носа, обличчя пастозне, кон’юктиви та склери з посиленим малюнком кровоносних судин, сльозотеча, крила носа набряклі, червоні.