Терапія

Програма для схуднення у Львові – системна терапія надлишкових жирових відкладень, як загальних, так і локалізованих, за допомогою Macresces Ми всі добре знаємо, наскільки гостро стоїть проблема ожиріння в нашому суспільстві, і який збиток для здоров’я воно несе пацієнтові. Знаємо також, які зусилля докладаються для досягнення нормальної ваги! 80% пацієнтів з надмірною вагою при дотриманні нормальної дієти протягом одного місяця відмовляються від неї, так як вона за такий термін малоефективна. Сьогодні ми можемо сміливо заявляти про реальну можливість вирішення всіх цих проблем. Це особливе лікування, так зване лікування амінокислотами.

В організмі людини панує взаємозв’язок між усіма системами життєдіяльності. Слід постійно утримувати свій організм у стані динамічної рівноваги, за що відповідає центральна нервова система. Але з різних причин вона не завжди добре справляється зі своїми обов’язками.

180 грн | 20 хв.
Детальніше

Надсучасна технологія діагностики та лікування в Україні впроваджена лише в діагностичному центрі Львова “Біомед”. Для нас велика честь бути першими в сфері інформаційної медицини і професійно надавати високотехнологічні послуги нашим пацієнтам. Дана технологія допомагає встановити діагнози, котрі не під силу всім існуючим методам діагностики та вилікувати безліч захворювань не нашкодивши при цьому іншим системам та органам. Сертифіковано в Євросоюзі. Пропонуємо пройти сеанс ЕРІ терапії замість сотень аналізів та десятків вузькоспеціалізованих лікарів.

Вирішення проблем:

 • гастроентерологічних
 • з лишньою вагою
 • психічних
 • кардіологічних
 • гінекологічних
 • терапевтичних
900 грн | 40 хв.
Детальніше

Сонячне світло – це основа життя на Землі. Людство накопичило величезний історичний досвід з астосування енергії світла . Збереглися численні свідчення лікувального застосування світла в Стародавньому світі . Світлотерапія займала почесне місце в Аюверді, в медицині Стародавнього Китаю, Стародавньої Греції, Стародавньому Єгипті. Метод невпинно вдосконалювався до наших часів. Датчанин Нільс Финзен отримав Нобелівську премію в знак визнання його заслуг у справі лікування хвороб за допомогою концентрованого світлового випромінювання , що відкрило перед медичною наукою нові широкі горизонти.

Здійснюється за допомогою електромагнітного інфрачервоного опромінення. Під дією цього випромінювання, мікрони мінеральних елементів вільно проникають крізь шкіру.

100 грн | 30 хв.
Детальніше

Організм людини, як відомо, на 70% складається з води, котра знаходиться як всередині клітин, так у міжклітинному просторі.

 • І якщо живлення клітин відбувається через кров, то шкідливі речовини виводяться клітинами через лімфатичну систему. Лімфатична система – своєрідна «каналізація» організму, котра не лише утилізує відходи, а й позбавляє організм від зайвої рідини, токсинів та вільних радикалів.
 • Процедура детоксикації – унікальна медична технологія очищення організму. Очищення проходить через безпосередній контакт ніг (потових залоз стоп та нижньої третини гомілок) з підсоленою водою. Потові залози ніг тісно зв`язані з лімфатичною системою.

220 грн | 20 хв.
Детальніше

Дозований вплив на шкіру стисне­ним повітрям, яке подається через спеціальний костюм. Стимулює кровообіг, поліпшує відплив лімфи, сприяє виведенню шлаків, підвищує еластичність шкіри.

250 грн | 60 хв.
Детальніше

Це метод глибокого очищення і масажу кишківника, а також кисневої терапії і введення лікарських засобів шляхом подачі спеціально підготовленої рідини в товстий кишківник з одночасним негайним промиванням, що дозволяє ефективно розчиняти і виводити твердий залишок і частинки.

500 грн | 45 хв.
Детальніше

Принцип біорезонансної терапії полягає у поверненні обернених (інвертованих) електричних та електромагнітних сигналів, що надходять з організму людини. Дія відбувається на клітинному рівні.

150 грн | 30 хв.
Детальніше

Гомеопатія — це метод лікування, в основу якого покладений принцип подібності: «подібне лікується подібним». Для лікування захворювання потрібно застосовувати малі дози речовин, які у великих дозах викликають у здорової людини явища, подібні до клінічної картини (скарги і симптоми) у пацієнта.

Процедура призначена для гармонізації аури людини, це унікальна програма омолодження і продовження життя. Під час процедури відбувається стабілізація емоцій, покращення сну, знімається тривожний стан, покращується настрій. Посилюється ефект від процедури коли пацієнт промовляє молитву. Науковими дослідами доведено, що на біофізичному рівні під дією процедури відбувається структурування води в організмі, посилюється функціональна активність клітин, запускається механізм самоочищення. Вирішуються проблеми обміну речовин, метеозалежності, знімаються запалення, біль, підвищується рівень імунного захисту, нормалізується сон, тиск.

Одним із найбілш поширених наслідків сучасного темпу житя є застій циркуляції енергії і крові в органах, тканинах, судинах і енергетичних каналах, що призводить до порушення обміну речовин. Стимулятор циркуляції кровотоку підсилює кровообіг і мікроциркуляцію в тканинах, покращує обмін речовин, укріплює імунітет, нормалізує циркуляцію крові та енергії, сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Покращуючи кровообіг і обмін речовин, стимулятор циркуляції енергії і крові активізує клітини, підвищує життєвий тонус організму, очищає кров, знижує її в’язкість. Завдяки застосуванню стимулятора можна позбавитися старих хвороб і захистити себе від нових.

Одним із найбілш поширених наслідків сучасного темпу житя є застій циркуляції енергії і крові в органах, тканинах, судинах і енергетичних каналах, що призводить до порушення обміну речовин. Стимулятор циркуляції кровотоку підсилює кровообіг і мікроциркуляцію в тканинах, покращує обмін речовин, укріплює імунітет, нормалізує циркуляцію крові та енергії, сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. Покращуючи кровообіг і обмін речовин, стимулятор циркуляції енергії і крові активізує клітини, підвищує життєвий тонус організму, очищає кров, знижує її в’язкість. Завдяки застосуванню стимулятора можна позбавитися старих хвороб і захистити себе від нових.

Завдяки комплексному впливу на хребетний стовп знімає тиск і скутість у хребетних сегментах, усуває спастичні болі в спині, попереку і шиї, за допомогою вібрації підвищує рівень кисню в організмі. І все це без фізичних вправ! Хвилеподібний вплив з боку в бік подібний до руху рибки у воді. Інфрачервоний прогрів посилює ефект впливу тренажера. Використовується масажер Золота рибка в положенні лежачи при повному розслабленні м’язів 15 хвилин на день. Таким чином відбувається комплексне тренування поздовжніх м’язів хребта, що в свою чергу покращує кровопостачання серця, легенів та інших органів, виправляється постава. масажер Золота рибка є хорошою профілактикою захворювань хребта.

Процедури та маніпуляції

 • Ін’єкції медпрепаратів 40-100 грн
 • Інгаляції ліків 30-100 грн
 • Блокади периневральні, ендосакральні, внутрішкірні, гангліїв 200-400 грн
 • Гірудотерапія (за 1 п’явку) 100 грн
 • Тестування медикаментів, продуктів харчування, ювелірних виробів 30 грн
 • Безболісно
 • Безшумно
 • Безпечно

Проколювання вушок Як краще і безболісніше проколювати вушка? В сучасний час у людини, яка хоче прикрасити своє тіло пірсингом, є маса варіантів здійснення своєї мрії. Наприклад, вуха можна проколоти двома методами: • класичним – з використанням косметологічної голки. Процедура здійснюється майстром власноруч; • механічним – процедуру виконують спеціалізованим приладом «пістолетом». Перший метод використовувався з давніх-давен, і тривалий час вважався єдино вірним. Але тепер все змінилося: на зміну звичайної голки прийшов сучасний апарат, названий через схожість форм, пістолетом. Проколювання вушок пістолетом вигідніше з багатьох сторін, тому рекомендується в нашій клініці.

300 грн | 20 хв.
Детальніше