Як правильно піклуватися про своє здоров’я в 21 столітті

Поради лікаря Проніва Ореста Богдановича. Короткі висновки із 40-ка років досвіду лікування пацієнтів.

Як правильно піклуватися про своє здоров’я в 21 столітті.

У своїй практиці я часто стикаюся з недовірою до лікаря. Дуже  часто трапляються такі сценарії, шляхи чи історії пацієнтів, які захворіли і хочуть швидко поправити своє здоров’я.

Як поводить себе людина, яка захворіла у 2018 році. Чи вдастся Вам впізнаєте себе?

  • Більшість людей, коли захворіють, або коли виявляються проблеми зі здоров’ям у близьких, спершу приймають «таблетку», яка зменшує тимчасово вираженість проявів захворювання. Наприклад, Анальгін чи Но-шпу, з надією, що все само пройде. Потім читають в інтернеті про свою проблему і пробують вирішити проблему зі здоров’ям самотужки, по рекомендаціях різних сайтів, приймаючи різні ліки. У випадку відсутності ефекту – ідуть спершу в аптеку, до фармацевта і кажуть: «Дайте мені ліки від живота, чи від ноги, чи
    від голови, чи від нервів, чи від тиску». Буває по різному.
  • Наступний крок – ідуть спершу до одного лікаря, потім до другого, потім до третього вже по рекомендаціям знайомих, чи просто так. І коли висновки різних лікарів співпадають з уявами людини про свою хворобу, лише тоді починають виконувати рекомендації лікарів, тобто лікуватись і то не в повному обсязі. І виконують тільки ці рекомендації, які їм «сподобались». Наприклад: Один лікар порекомендував зробити дитині однорічного віку рентген кульшових суглобів після огляду, а другий лікар на другий день сказав, що нічого не треба робити, все в порядку – пацієнт, звичайно, вибере другий варіант. А який варіант правильний? Що буде з немовлям через рік, 10 років? Хто буде відповідати за те, коли у дівчинки буде одна нога коротша і сколіоз? Виправляти проблему навіть у 10-тирічному віці у дитини – набагато складніше. Отже, процес усунення проблеми зі здоров’ям відтягується на певний час. У більшості людей, шлях до досягнення істини, до здоров’я складний і тривалий, часто з масою негативних емоцій.

Ця інформація може Вас здивувати, але Ви відчували, що може бути саме так:

Навіть, якщо Вам пощастило і Ви одразу звернулись до лікаря, це не гарантує Вам швидкого одужання, хоча це вже набагато краще. Бо, скільки лікарів – стільки думок. Відношення лікарів до Вас, Вашого захворювання різне в залежності від світогляду лікаря, його рівня знань, досвіду, кваліфікації, можливостей. Крім того, слід пам’ятати, що лікар оглядає Вас через призму особистого світогляду, тобто існує багато об’єктивних і суб’єктивних факторів, які можуть вплинути на кінцевий результат.
Наприклад: скільки людей у черзі чекає в коридорі і чи вони скандалять, чи там є порядок. Чи лікар має достатньо часу, щоб детально розібратись у стані Вашого організму? І багато інших обставин. Крім того, більшість лікарів змушені лікувати хворобу а не людину із її особливостями. А якщо думки лікарів розбігаються і не співпадають з уявами людини чи даними інтернету, тоді проблема з Вашим рішенням, як поправити своє здоров’я зростає. Більшість починає самолікування, взявши від кожної почутої рекомендації якусь деталь. Шанси швидко одужати – падають. В цілому, мало хто може похвалитися тим, що у нього є свій лікар до якого він ходить роками, але все ж дотримуючись нехитрих рекомендацій, можна знайти свого хорошого фахівця, який буде моніторити стан організму в цілому, адже часто хвороби одних органів йдуть в комплексі з іншими або є сигналом про патологічний процес в абсолютно іншій області.

Моя порада для кожної людини у випадку захворювання – не бігати по різних лікарях. Не шукати вирішення проблеми в інтернеті. Не експериментувати зі своїм організмом порадами різних сайтів. А вибрати для себе одного лікаря, якому Ви довіряєте і виконувати скрупульозно усі його рекомендації від А до Я. Тільки так можна швидко поправити здоров’я. Також шанси виростуть, якщо лікар матиме на Вас час, настрій, силу, а це можливе лише в приватних установах з попереднім записом. Там лікарі більш мотивовані, вони працюють в команді на благо пацієнта, а не кожен сам за себе.

А як правильно вибрати лікаря?

1. Першим, на що потрібно звернути увагу, це на професіоналізм лікаря, тобто наявність не тільки диплому про закінчення навчання, але ще і проходження інтернатури та сертифіката про проходження курсів, наявність кваліфікаційної категорії, адже лікарі зобов’язані підтверджувати кваліфікацією один раз в 5 років. Професіонал ніколи не скаже, що процес лікування закінчиться в оптимально стислий термін, адже все залежить від занедбаності виявленого патологічного процесу і індивідуальних особливостей конкретного організму. Справжній фахівець розповість про всі методи лікування, коротко їх опише і зорієнтує в самому оптимальному варіанті, виходячи з індивідуальних
особливостей конкретного випадку.

2. Другим нюансом є довіра. Так, саме це почуття має у вас виникнути при спілкуванні з лікарем. Неважливо скільки у нього дипломів і позитивних відгуків. Якщо ви відчуваєте до нього не приязнь, значить, це не ваш фахівець. Саме хороший лікар повинен розповісти Вам, де знаходиться хвороба, яка глибина патологічного процесу, прояснить алгоритм лікування і який ефект повинен настати в кінці. Ризики і побічні ефекти, також не залишаться не оголошені і такий фахівець обов’язково розповість своєму пацієнтові про можливі негативні наслідки прийнятого того чи іншого рішення.

3. Зазвичай, саме за чутками вибирається хороший фахівець. В такому випадку бажано вислухати кілька відгуків, а після самостійно піти до лікаря і для себе з’ясувати всі інші ньюанси. Хороші фахівці зайняті на кілька тижнів, а то і місяців вперед і приймають по запису, але цей показник може бути розвіяний індивідуальною неприязністю до лікаря.

В ідеалі, звичайно, кожний із нас хотів би прийти в одне місце і з допомогою діагностики за 0,5 години, не стоячи в чергах, отримати відповіді на всі запитання, яким можна довіряти.
Сьогодні у нас, у Львові,є таке місце, – це медичний центр Біомед.
У МЦ «Біомед» Вам запропонують простий і ефективний шлях, як зрозуміти , що не так з організмом і що робити, щоб бути швидко здоровим. При цьому без черги, в комфортній атмосфері обстежуть весь Ваш організм комплексом обстежень. Протягом багатолітнього пошуку та досвіду роботи з усіх відомих методів обстеження організму відібрано найбільш інформативний, швидкий комплекс методів, який виконується в певній послідовності. Це методи сучасної інформаційної медицини. А саме наступний комплекс обстежень:
1) Сегментарна діагностика, яка дає відповідь – де, в якому місці є проблема чи захворювання.
2) Метод Фоля, або вегетативно-резонансний тест(ВРТ), – які відповідають на запитання – яка причина і характер захворювання, а також чим, яким способом найбільш ефективно
можна відновити здоров’я. Як правило, після діагностики призначають індивідуально підібраний гомеопатичний(інформаційний) препарат.
3) Метод Ері-терапії, це сучасний, цифровий метод обстеження, з допомогою якого, використовуючи висновки і дані вище описаних методів, більш глибоко можна уточнити
місце і характер процесу, а також шляхом проведення сеансів «компенсації» – відновити не тільки стан внутрішніх органів, а і психологічні процеси, привести їх до фізіологічних
параметрів. Метод добре зарекомендував себе при відновленні здоров’я у дітей.
Чому саме такий комплекс обстежень? Запитиєте Ви. Саме цей комплекс обстежень дає ключову, об’єктивну інформацію для лікаря про стан Вашого організму, яка не може бути виявлена за допомогою звичайного огляду, опитування, аускультації, пальпації, вистукування чи виконання спеціальних тестів, що є необхідною складовою обстеження. По-перше: Цей комплекс обстеження організму абсолютно не шкідливий і не має негативного впливу на організм. По друге: А тому, що цей комплекс всесторонньо і найбільш повно і швидко дать Вам всі відповіді на найважливіші запитання:
Де проблема, який характер захворювання, чи переважають проблеми зі сторони внутрішніх органів, чи більше психологічних, навіяних відчуттів, який обмін речовин потребує регулювання і яким чином найефективніше вирішити Вашу проблему зі здоров’ям. По- третє: все в одному місці, повний спектр діагностичного обстеження і повноцінне, індивідуально підібране лікування.
Крім того, при необхідності, виходячи із виявлених відхилень Вам можуть порекомендувати додаткове обстеження іншими методами, чи консультацію інших спеціалістів, наприклад:
стоматолога, окуліста, мануального терапевта, дієтолога чи фітнес тренера. Запрошуємо до нас, у Львівський медичний центр Біомед пройти обстеження всього організму і підвищити резерви «молодості», попередити виникнення захворювання, підняти імунітет не медикаментами, а методами інформаційного, енергетичного та фізичного впливу. За
допомогою комплексу обстежень протягом одного дня за доступну ціну Ви отримаєте чіткий план до досягнення ідеального стану здоров’я, як фізичного, так і психологічного, відповідно до Вашого біологічного віку. А якщо у Вас є захворювання, чи проблеми зі здоров’ям, то ми допоможемо швидко їх усунути в межах можливостей Вашого організму.