Про нас

“Біомед”: разом з Вами на шляху до здоров’я

 

Зараз все більше людей розуміють власну відповідальність за своє здоров’я, адже шалений ритм життя та неналежна екологія є причинами значного навантаження на організм. До того ж на стан здоров’я постійно впливають ще й інші фактори. Тому підтримка та розвиток культури здорового способу життя і своєчасної взаємодії зі спеціалістами-медиками сьогодні набули у суспільстві надзвичайно важливого значення!

Уже понад 20 років медичний центр “Біомед” у Львові надає своїм пацієнтам якісні, затребувапні та доступні медичні послуги. Ми поєнуюємо перевірені часом та досвідом лікувальні методики традиційної і нетрадиційної медицини, апаратного та безмедикаментозного лікування. Комплексна діагностика у нас проводитьмя на  запатентованому дорогому обладнанні, а наші фахівці мають досвід роботи не менше 10 років кожен у своїй галузі. Вони також постійно підвищують кваліфікацію, займаються науково-дослідною роботою. Тож персонал медичного центру володіє актуальною інформацією про найновіші розробки і досягнення сучасної медичної сфери.

Ми розглядаємо організм людини як цілісну систему, що від народження здатна до саморегуляції і самозцілення. А при виникненні патологій робота лікаря, на наш погляд, полягає у підборі максимально ефективних допоміжних методів для активізації природніх механізмів відновлення та підтримки фізичного здоров’я. При цьому важливо правильно діагностувати проблему, бажано ще на початку появи негативних симптомів, адже від цього буде залежати вибір інструментів і стратегії лікування.

 

Наша місія – світ здорових, красивих та успішних людей!

І разом з Вами ми зможемо цього досягнути!

 

Наші сильні сторони та переваги:

Звертаючись за допомогою до лікаря, людина довіряє йому найцінніше – своє здоров’я. Саме тому ми постійно піклуємося про внутрішню атмосферу у нашому центрі, адже від неї залежить моральний та психологічний комфорт пацієнтів, здійснюємо регулярне забезпечення матеріально-технічної бази, надаємо безкоштовну консультативну підтримку усім бажаючим, які хочуть краще зрозуміти нашу роботу. Завдяки високій кваліфікації персоналу уже при першій зустрічі кожен має можливість отримати вичерпну інформацію за своїм запитом.

У медичному центрі “Біомед” ми надаємо перевагу немедикаментозним атравматичним методикам, лікуванню гомеопатією та натуральними препаратами, фізичному та інформаційному впливу, котрі не мають протипоказів, а отже – приносять організму лише користь. Ми впровадили цілий комплекс найбільш сучасних діагностичних технологій, серед яких діагностика по Фолю, спектрально-динамічна діагностика та ері-терапія, сегментарна діагностика, ультразвукове обстеження серця, судин та інших органів. Наші лікарі здійснюють індивідуальний підбір лікарських засобів, продуктів харчування, оздоровлення або лікування організму за допомогою різноманітних лікувальних процедур (масаж, біорезонансна терапія, ефективне очищення кишківника, голкотерапія, корекція фігури, постави тощо).

 

Переваги проходження діагностики й лікування в медичному центрі “Біомед”:

 

  • Комплексність. За один візит до лікаря Ви маєте можливість пройти повноцінну діагностику та обстеження.
  • Економія часу. Прийом ведеться за попереднім записом, отже, Вам не доведеться стояти в чергах.
  • Безпечність. Усі медичні інструменти проходять стерилізаційну обробку та дезінфекцію після кожного пацієнта.
  • Досвідчені лікарі. Медичний огляд проводять відомі спеціалісти, які мають багаторічний досвід роботи.
  • Якісне обладнання. Діагностика та лікування здійснюються з використанням найсучаснішого медичного обладнання.
  • Акції та знижки. У нашому центрі постійно діють акційні пропозиції. Також існує можливість розтермінування за індивідуальним графіком.

 

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб у нашій клініці Вам було затишно і комфортно. З нами Ви можете бути впевнені у безпечності та ефективності лікування.

Дбайте про своє здоров’я разом з медичним центром “Біомед” і будьте щасливими!

 

Пронів Орест Богданович
Головний лікар, Інформотерапевт, Невролог
Ельяшевська Ірина Іванівна
Гінеколог, Кандидат медичних наук
Пронів Наталія Володимирівна
Генетик, Дитячий невролог, Кандидат медчних наук, Рефлексотерапевт
Ніколаєва Ольга Іванівна
Лікар вищої категорії, Лікар УЗД
Мацко Наталія Василівна
Кандидат медичних наук, Рефлексотерапевт
Ворона Олена Сергіївна
Лікар вищої категорії, Психотерапевт
Білоус Андрій Сергійович
Кардіолог, Лікар першої категорії, Терапевт
Мороз Микола Іванович
Лікар ультразвукової діагностики
Коровкін Юрій Євгенович
мануальний терапевт
Борисовський Володимир Ігорович
мануальний терапевт, ортопед-травматолог