Акції

Як схуднути, щоб процес був в радість, а кілограми зникали легко і безповоротно⁉️

Скоро весна і пора братися за себе! Весною хочеться виглядати гарно і бути впевненою в собі!

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

  • Організатор акції (надалі – Акція): Франчайзингова Компанія «Медичний центр «Біомед». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Драгана, 4Б (надалі – Медичний центр).
  • Офіційні правила акції «Комплексні програми для стрункої фігури» (далі – Офіційні правила акції) – правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акціїї метою якої є збільшення зацікавленності пацієнтів Медичного центру в програмі схуднення.

  1. Поняття, що використовуються:
  • «Послуга», «Послуги» – обстеження, консультація спеціалістів і терапії, які надаються в медичному центрі «Біомед» .
  • «Подарунковий Сертифікат» (надалі за текстом — Сертифікат) – Сертифікат, що представлений до продажу в медичному центрі «Біомед». Сертифікати не є подарунками, призами, цінними паперами згідно чинного законодавства України. У Сертифікатах зазначається їх номінал, за яким Сертифікат можна обміняти на Послугу, роздрібна ціна якого еквівалентна номіналу такого Сертифікату.

Якщо в дорогої Вам людини свято!

В цей день нам хочеться подарувати щось особливе, зробивши їй приємний та водночас потрібний подарунок 🎁 Багато з вас продумує все до найменших дрібниць. Цей день дарує додаткову можливість поринути у моменти щастя і любові.

Постає питання, що ж подарувати своїм близьким на свято?

Медичний центр «Біомед» пропонує подарункові сертифікати будь-якого номіналу на наші послуги, від яких Ваша близька людина

Отримає задоволення:

❤️ Масаж ❤️ Мануальна терапія ❤️ УЗД 

Болить спина? Діагностика болю в спині, шиї, лопатках, попереку безкоштовно!

☝️ Нагадуємо, що саме в Медичному центрі «Біомед» консультація у мануального терапевта 10 хв безкоштовна!!!

Мануальна терапія, або лікування руками – вид терапії спрямований на лікування кістково-м’язевої системи та внутрішніх органів за допомогою дії рук. Лікар знаходить проблемні зони і покращує стан, лікує ха допомогою точкового впливу, корекційного масажу та інших прийомів. Якщо проблему неможливо скорегувати за допомогою мануального впливу, то призначає додаткові обстедення.

Подаруйте на день всіх Закоханих своїй половинці насолоду та найдорожче – здоров’я!!!

Медичний центр “Біомед” пропонує знижку на загальний масаж тіла.

💝І це все всього за 240 грн!!!💝

Загальний масаж тіла застосовують як для профілактики, так і в лікувальних цілях. За допомогою нього відбувається вплив на ділянки тіла спеціальними рухами рухами, які мають механічний характер. При цьому розроблена ціла система прийомів і рухів, в яку входять: погладжування, розминка, розтирання, вижимання, легке биття, вібрація. Кожен рух виконується в певній послідовності і направлений на вирішення конкретних завдань. Під час використання кожного прийому йде контакт не лише з поверхню шкіри,

240 грн | 60 хв.
Детальніше

Запрошуємо познайомитись із нами! Прекрасним приводом стане знижка  30% на ВСІ ВИДИ УЗ-діагностики для дітей до 12 ти років!

Дякуємо всім нашим пацієнтам за довіру!

Інтернет-видання ulvovi.info відібрало найпопулярніші медичні центри Львова серед відвідувачів інтернету та склало рейтинг на основі їх відгуків.

Медичний центр “Біомед” очолив перше місце в рейтингу приватних медичних центрів Львова за 2018 рік!!!