Діагностика

Ми лікуємо організм в цілому, а не тимчасово полегшуємо симптоми захворювання! Наш головний результат – здоров’я, а не експерименти. Саме тому ми знаходимо справжню причину поганого самопочуття, діагностуємо складні випадки, там де не впоралась класична медицина.

Пропонуємо пройти повне обстеження організму із застосуванням провідних методик:

 • Сегментарна діагностика, яка дає відповідь – де, в якому місці є проблема чи захворювання.
 • Метод діагностики за методом Фолля, який відповідає на запитання – яка причина і характер захворювання, а також чим, яким способом найбільш ефективно можна відновити здоров’я.

2000 грн | 90 хв.
Детальніше

Надсучасна технологія діагностики та лікування в Україні впроваджена лише в діагностичному центрі Львова “Біомед”. Для нас велика честь бути першими в сфері інформаційної медицини і професійно надавати високотехнологічні послуги нашим пацієнтам. Дана технологія допомагає встановити діагнози, котрі не під силу всім існуючим методам діагностики та вилікувати безліч захворювань не нашкодивши при цьому іншим системам та органам. Сертифіковано в Євросоюзі. Пропонуємо пройти сеанс ЕРІ терапії замість сотень аналізів та десятків вузькоспеціалізованих лікарів.

Вирішення проблем:

 • гастроентерологічних
 • з лишньою вагою
 • псих
1000 грн | 40 хв.
Детальніше

Діагностика по Фолю у Львові – альтернатива і доповнення сучасної діагностики та лікування. Дозволяє визначити характер захворювання та виявити збудника, щоб ефективно лікувати, а не тимчасово заліковувати.

Сутність діагностики за методом Фоля у Львові: Вимірювання показників біологічно-активних точок та порівняння їх із базою еталонів дозволяє виявляти між ними резонанс. Ці показники записуються в рецепт, з якого складається електро-пунктурний діагноз та виготовляється індивідуальний препарат для кожного пацієнта.

1000 грн | 30 хв.
Детальніше

Еластографія – ACUSON S3000 використовує самий повнофункціональний в області пакет еластографічніх додатків з використанням як механічного стиснення, так і метод посиленого акустичного імпульсу (ARFI). Аналіз еластичності тканин можна назвати найбільш значним відкриттям в ультразвукової діагностики після застосування ефекту Допплера. Siemens представляє повний пакет додатків для досліджень еластичності тканин, відкриваючи новий вимір в ультразвукової діагностики. Пакет включає в себе як якісну, так і кількісну оцінку механічної стисливості тканин.

УЗД Львова дозволяє оцінити кровотік обстежуваних органів і тканин (включно до капілярного), їх функціональний стан, ступінь вираженості запального процесу, відрізнитити доброякісні та злоякісні пухлини, діагностувати захворювання артерій та вен. Вона майже завжди призначається пацієнтам, які приходять на огляд до гінеколога.

Ультразвукова діагностика у Львові (ультразвукове дослідження, ультрасонографія, сонографія, эхографія) спосіб отримання зображень внутрішніх органів, що базується на принципі локації за допомогою ультразвуку.

Медичний центр “Біомед” запрошує Вас у новий кабінет УЗД у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі по вул. Дж. Вашингтона, 6 на 1 поверсі в адміністративному корпусі.

Ми співпрацюємо з акушерами-гінекологами Львівського обласного клінічного перинатального центру, що забезпечує найточнішу діагностику найвищої якості. Яка є максимально інформативною в часі народження дитини.

В останні роки УЗД опорно-рухової системи стало загальновизнаним і клінічно значущим методом діагностичної візуалізації. Його широко використовується в практиці ортопедів-травматологів, невропатологи, ревматологи та інші фахівці. Зміни внутрішньосуглобових та навколосуглобових м’яких тканин, характерні для запальних захворювань суглобів, при УЗД можуть бути виявлені значно раніше, ніж при фізикальному або рентгенологічному дослідженні. УЗД може бути важливим доповненням діагностичного (наприклад, виявлення клінічно безсимптомного синовіту) та лікувального процесу (наприклад, початок базисної терапії при початковій стадії деструктивних змін суглобів).

Серце – один з найбільш вивчених органів людського організму і найбільш поширених причин смертності. Одним з найбільш інформативних методів діагностики серцевих захворювань є – УЗД. Вона є цілком безпечна. Оскільки для проведення процедури УЗД практично немає протипоказань, тому її призначають навіть дітям і вагітним. Вона є цілком безпечна.

УЗД внутрішніх органів обстежують такі відділи:

 • серце
 • лімфатичну систему
 • щитовидну залозу
 • черевну порожнину (жовчні протоки, жовчний міхур, підшлункова залоза, печінка)
 • сечовивідної системи (нирки, ниркові канальці, збірні протоки, сечовід, сечовий міхур)
 • нижніх відділів шлунково-кишкового тракту (тонкий і товстий кишківник, пряма кишка)
 • репродуктивних внутрішніх органів (яєчники, матка, маткові труби)
 • органів кровотворної та кровоносної системи (селезінка, вени і артерії)

За допомогою УЗД органів черевної порожнини можн

Гінекологічне УЗД рекомендують проходити в наступних випадках:

 • порушення менструального циклу
 • хвороблива, бідна (рясна менструація)
 • кров’яні виділення поза місячними
 • скарги на болі внизу живота
 • при постановці або вилучення внутрішньоматкового контрацептивного
 • при підозра на вагітність
 • планування вагітності
 • вагітність
 • безпліддя

Жінкам рекомендується для профілактики раку грудей робити мамографію і / або УЗД як мінімум раз на рік, після 50 років – двічі на рік.

УЗД молочних залоз призначається відповідно до жіночого менструального циклу – в першу половину циклу, тобто на 5 – 10 день, щоб виключити помилкові діагнози.Тобто проводити процедуру потрібно приблизно відразу, як тільки закінчаться рясні кров’яні виділення. У клімактеричному періоді, при вагітності або при нерегулярних менструаціях цей вид діагностики можна проводити в будь-який день.

Лікар направляє на УЗД молочних залоз за наступними показниками:

 • Хворобливість грудей, огрубіння сосків і виділен

Чи важливо Вам знати чи здоровий Ваш організм? Втомились шукати причину поганого самопочуття?

Пропонуємо загальне обстеження цілого організму всього за 15 хвилин

Що таке сегментарна діагностика?

Цей вид діагностики дає можливість оцінити стан організму в цілому та взаємодію всіх органів і систем під час обстеження. Це «фотографія», яка просто і наглядно відображає: – організм здоровий чи хворий і в якому місці, який орган потрібно вивчити більш детально, іншими обстеженнями, визначити причину проблеми і намітити шлях до здоров’я.

Сегментарна діагностика – є простим і наглядним методом оцінки загального стану

250 грн | 15 хв.
Детальніше

Електрокардіографія є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи. Серцево-судинна система головним чином здійснює транспорт крові в замкненій трубчастій системі — кров’яній. До якої відноситься серце-артерії-капіляри-вени-серце. По ній циркулює рідка сполучна тканина — кров. Паралельно з кров’яною системою нерозривно пов’язана і функціонує лімфатична система (капіляри, судини, вузли, протоки і головний лімфатичний колектор — грудна протока, яка впадає в венозну систему) — в якій циркулює тканинна рідина — лімфа. Саме тому важливо проводити контроль електрокардіографії у Львові, щоб завчасно виявити м

150 грн | 10 хв.
Детальніше