Гідроколнотерапія. Що слід знати про процедуру та часті запитання.

Чому гідроколонотерапія сьогодні така популярна?

 Кишечник, очищений за допомогою гідроколонотерапії, позбавляється від шлаків. Вони можуть накопичуватися в організмі до 25 кілограм до 40 років. Глибоке очищення дає кишечнику можливість нормально працювати, вбирати воду, значно зміцнюючи імунітет, що багато в чому залежить від стану товстої кишки. Гідроколонотерапію застосовують при лікуванні ряду захворювань і як потужний профілактичний засіб, що дозволяє довгі роки залишатися повним сил і здоров’я.

Глибоке очищення за допомогою гідроколонотерапії кишечника водою дає очевидний естетичний ефект. Організм, очищений від токсичних шлаків, буквально молодіє на очах: пропадають проблеми із зайвою вагою, шкірою, зменшується целюліт, в деяких випадках зникає неприємний запах з рота, вирішуються інші подібні неприємності. Гідроколонотерапію багато салонів краси не дарма позиціонують як «чарівний» косметологічний засіб. Це повноцінне вирішення проблем, а не поверхневий вплив на них.

 
✔️ Чому потрібно проходити сеанс гідроколонотерапії?
Це один з найдавніших методів оздоровлення і лікування організму – це очищення водою кишечника. Ще задовго до появи поняття імунної системи, на зорі цивілізації, відкрили прямий зв’язок між кишечником і імунітетом. Про позитивний вплив очищення водою на організм знали наші предки. Століттями це знання використовували в медицині. Напевно, кожному з нас доводилося отримувати клізми за призначенням лікаря – і в дитинстві, і в дорослому житті. Але такий метод очищення кишечника вирішує лише локальні проблеми при певних захворюваннях. Тоді як сучасною медициною був відкритий спосіб профілактики різних захворювань і повного оздоровлення організму методом гідроколонотерапії – глибокого очищення кишечника.
 
➡️ Як проходить процедура очищення кишечника?
Глибоке очищення кишечника проводиться за допомогою сучасного обладнання, тільки під наглядом фахівців. Непрофесійне проведення гідроколонотерапії призводить до збоїв функціонування кишечника, порушень його мікрофлори кишечника – тобто принесе нові проблеми замість вирішення старих.
 
➡️ Проходить сеанс гідроколонотерапії в стані релаксації: пацієнт лежить на спині, а лікар проводить в цей час м’який масаж живота, щоб стимулювати кишечник і швидше вивести шлаки. Використовуються для проведення настої трав, які надають протизапальну дію на слизову кишечника.
 
➡️ Пацієнт перед призначенням процедури отримує безкоштовну консультацію лікаря. Лікар точно визначить тривалість курсу гідроколонотерапії. Зазвичай глибоке очищення кишечника проводять за 6-7 процедур. Кожен сеанс триває годину. Ви відчуєте себе краще вже після першої процедури: пройде втома і головний біль, забудете про дисбактеріоз і коліти, будете прекрасно виглядати.

 

Найбільш поширені запитання по гідроколонотерапії:

 
Питання: Чи безпечно промивання кишечника для організму?
✔️ Відповідь: Процедура промивання кишечника є цілком безпечною для організму. Головне, використовувати її в поєднанні зі спеціальними препаратами.
 
Питання: Наскільки гідроколонотерапія ефективніше звичайної клізми?
✔️ Відповідь: При використанні звичайної клізми вода досягає лише нижній частині товстого кишечника і прямої кишки. А гідроколонотерапія дозволяє промити весь кишечник.
 
Питання: Чи шкодить організму промивання кишечника?
✔️ Відповідь: Ніякого негативного ефекту від гідроколонотерапії немає. Всі пацієнти, що пройшли курс промивання кишечника, відзначають високий відновлює і освіжаючий ефект.
 
Питання: До якого рівня відбувається промивання кишечника?
✔️ Відповідь: Гідроколонотерапія дозволяє очистити весь кишечник. При процедурі тонкий кишечник не зачіпається, його очищення відбувається за допомогою проносних лікарських препаратів.
 
Питання: Чи є необхідність попередньої консультації з фахівцем, перед проведенням гідроколонотерапії?
✔️ Відповідь: Так, перед тим, починати процедуру очищення кишечника, необхідно проконсультуватися з фахівцем. У разі, якщо у пацієнта рак кишечника або важка форма геморою, а також інші серйозні захворювання, застосування процедури протипоказано.
 
Питання: Скільки за часом займає промивання кишечника?
✔️ Відповідь: Тривалість сеансу гідроколонотерапії становить близько 30 хвилин.
 
Питання: Періодичність місячних впливає на промивання кишечника?
✔️ Відповідь: На ефективність промивання місячні не вплинуть.
 
Питання: Чи може виникнути дискомфорт або слабкість по завершенні сеансу?
✔️ Відповідь: Найчастіше слабкість і дискомфорт не виникають. Однак після першого сеансу може з’явитися невелике відчуття сонливості і втоми. Це пов’язано з тим, що з організму виведеться велика кількість шлаків і негативних елементів.
 
Питання: Чи потрібно якось готуватися до проведення процедури?
✔️ Відповідь: Декілька днів перед процедурою необхідно пити спеціальні препарати призначені лікарем. В день проведення потрібно повністю розслабитися і не вживати їжу за кілька годин до початку процедури.
 
Питання: Чи необхідна корекція флори кишечника по завершенню процедури?
✔️ Приймати препарати, які підтримують флору кишечника, рекомендується. Справа в тому, що процедура не робить негативного впливу на флору кишечника. Відповідь: Однак препарати: Лакто Бактерин і Біфідум-Бактерин дозволяють посилити ефективність лікування, так як підвищують баланс мікрофлори кишечника.
 
Питання: Чи можна після закінчення процедури приступати до роботи?
✔️ Відповідь: Процедура не має протипоказань, тому до роботи можна приступати відразу після гідроколонотерапії.
 
Питання: Яка загальна кількість процедур в курсі гідроколонотерапії?
✔️ Відповідь: Зазвичай, пацієнту потрібно від 6 до 7 процедур, які проводяться протягом 19 днів.
 
Питання: Чи ефективна гідроколонотерапія для схуднення, і скільки кілограм можна скинути за допомогою тієї процедури?
✔️ Відповідь: Програма дозволяє втрачати до 1 кілограма в день протягом перших десяти днів, а потім зниження ваги буде відбуватися меншими темпами.‍♀️
 

Запрошуємо на сеанс гідроколонотерапії в МЦ “Біомед” у Львові!

 
Наші переваги:
➡️ Безкотовна консультація перед проведенням процедури;
➡️ Можливість огляду кабінету, в якому буде проводитися процедура;
➡️ Висока якість обслуговування та демократичні ціни.
 
Записатися на процедуру можна за телефоном:
➡️ 0 800 30 24 45
 
Графік роботи:
➡️ Пн.-пт. 09.00-21.00
➡️ Сб. 09.00-15.00
 
Ми знаходимось за адресою: м. Львів, вул. Драгана, 4Б, Медичний центр “Біомед”.
 
#гідроколонотерапіяльвів #очищеннякишечника #МедичнийцентрБіомед #схуднення #детоксикація