Голкорефлексотерапія або Як ми з тещою курити кидали!

У мене є робота, кіт і дружина. А так вже повелось, що коли у тебе є дружина, то на додачу до неї у комплекті йде теща. Мою звуть Наталя Василівна. Звісно, тут треба було б сказати, що теща у мене як не золота, то щонайменше діамантова, бо ніщо так не покращує атмосферу в родині, як вчасно зроблений комплімент. А втім назвати мою тещу золотою було б напівправдою, бо насправді вона у мене небезпечна. Ну де ви бачили, щоб при появі любого зятя мама з сяючою усмішкою діставала величезні голки, про які середньовічні кати могли тільки мріяти? Насправді, ні про які катування тут не йдеться – це ми просто з тещою курити кидали. Точніше, курити кидав я.

Коли у тебе за плечами бурхлива юність, а у сьогоденні – напружена робота мозком, то здається, що без куріння ніяк. Щоправда, настає момент, коли розумієш, що звичка ця і справді якось не фонтан – рученьки починають труситись, легені якось недружньо поводяться, сходами через задишку ходити не хочеться, та й нікотинові аромати мало схожі на аромати Парижу. Тоді-то і постає питання, як би його раз – і кинути. Це, звісно, зробити дуже просто – Марк Твен писав, що немає нічого легшого, бо він особисто з тисячу разів кидав. Але ж хочеться так щоб раз – і назавжди. Ну як людина, що все життя їла пампухи і запивала їх солодким компотом, хоче за місяць скинути сорок кілограмів, в ідеалі – сорок п’ять. Отак і курець хоче, щоб одного ранку встав – і рука потягнулась не до пачки з цигарками, а до якогось смузі із селерою та рукколою. Бо здоровий спосіб життя нині не розкіш, а інвестиція в щасливу старість. А оскільки мені теж хочеться щасливої старості десь на березі океану, або бодай на фазенді в Винниках, то довелось думати, як би його назавжди розпрощатись із шкідливою звичкою.

Нікотинові пластирі, тони цукерок замість цигарок, книги «Як кинути курити» – все це виявилось абсолютно недієвим. Рука так і тягнулась по наколоті апельсини, себто цигарки. Аж поки на обрії не з’явилась моя небезпечна теща. «Дорогий зятю, а давай ми в тобі наробимо дірок голками і ти перестанеш курити?» – спитала вона лагідно з металевим блиском в очах. Перспектива перетворитись на друшляк мене приваблювала мало. Про рефлексотерапію до зустрічі з голкорефлексотерапевтом Мацко Наталією Василівною з Медичного центру “Біомед” я знав небагато: придумали колись китайці садистські методи лікування і переконали всіх, що діють всі ці голки краще за порошечки і пігулки.  І хоч на свої очі довелось бачити, як всі ці голки справді допомагали людям, що вже зневірились у тих самих порошечках і пігулках, на собі випробовувати винаходи давніх китайців якось не дуже хотілось. Може, на наш український організм воно такий вплив справить, що не тільки курити, але й пити кинеш. А кому воно треба в такі буремні часи?

Ну але мамі не відмовиш – довелось витримати довгий лагідний погляд і погодитись на авантюру: дірки від голок в обмін на позбавлення тютюнозалежності. Тоді мені здавалось, що цими голками пересічну людину можна проштрикнути наскрізь, як метелика. Висиш собі, пришпилений до стіни, – тут нікому курити не хочеться. Втім, реальність виявилась менш шокуючою. Голки, звісно, довгезні, але заганяти їх в мене по саме нехочу ніхто і не збирався, та й для екзекуції вистачило одного вуха. Але страшно було. Уява малювала вухо, з якого стирчать сотні голок, а з дірок на підлогу ллється кров молодого курця. Прощавайте, мамо й тато… Та насправді вмілі руки Наталі Василівни швиденько і практично безболісно поставили мені ті самі страшнючі голки – я навіть і не зрозумів спершу, що процес завершено. А як же ріки крові, больовий шок, ватка з нашатирем? Та весь процес був радше кумедним, аніж болючим – сидить собі здоровезний бородань, а вухо у нього схоже на сталевого дикобраза. Однак зізнаюсь: в кінцевий успіх цієї авантюри вірилось важко.  Ну хіба зможуть оці тоненькі голочки відбити бажання курити, якщо до того ти років двадцять з цигарками не розставався? Як виявилось, можуть. Вже за кілька сеансів ефективність лікування довелось перевірити в бою – на вечірці із друзями. А там, де п’ють, – там і курять. Кожен курець, що кидав палити, знає: саме на застіллях і забавах найчастіше зриваються ті, що хоче попрощатись із цигарками. Але зі мною трапилось щось дивне – курити не просто не хотілось. Навпаки, запах цигаркового диму виявився настільки противним, що від однієї думки закурити робилося зле. Добрі друзі, звісно, в голки від тещі не повірили і припустили, що мене вдома просто б’ють. Але про всяк перепитали, де працює Наталя Василівна – на перспективу. Та найбільшим їхнім здивуванням було те, що за кілька місяців потому я не почав курити знову. І все це – без жахливих страждань, биття по руках і сумнівних методів. Виявилось, маленькі голки у вмілих руках можуть вирішити велику проблему. І тепер, коли мене питають, як же ж я зміг так швидко розпрощатись із багаторічною звичкою, я кажу: «Все через те, що я кидав курити із тещою».

Медичний центр “Біомед” щиро дякує за таку цікаву та пізнавальну історію. Хочемо відзначити нашого лікаря голкорефлексотерапевта Мацко Наталію Василівну, саме її підтримка та натхнення допомагає нам здобувати довіру наших пацієнтів.

Детальну інформацію про лікаря можна переглянути за посиланням:  https://center.biomed.lviv.ua/staff/matsko-nataliya-vasylivna/

Дізнатися більше корисної інформації про процедуру голкорефлексотерапії можна тут: https://center.biomed.lviv.ua/refleksoterapiya-golkovkolyuvannya-akupunktura/

І звісно, записатися на голкорефлексотерапію можна за телефоном: 0 800 30 24 45