Консультації спеціалістів

Є два типи причин для візиту до дитячого невролога у Львові: періодичні обов’язкові консультації – 1 місяць, 3 місяці; після 6 місяців і до 3 років життя – щопівроку; 3 роки, 6 років, 11 років, 13 років, 15 років.

Другий тип причин – це “симптоматичні” консультації: порушення психічного розвитку, порушення фізичного розвитку, сну, формування навичок, характеру, статевого дозрівання.

450грн. | 30хв.
Детальніше

Консультація та огляд гінеколога у Львові

Медична статистика свідчить, що з кожним роком захворюваність та смертність від гінекологічних хвороб зростають. Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічний гінекологічний огляд та проведення цитологічного дослідження – це необхідність для кожної жінки.

Гінекологія в місті Львів сьогодні представлена рядом кваліфікованих медичних закладів, до яких приєднався і наш медичий центр “Біомед”. Тепер у нас Ви маєте можливість отримати фахову консультацію та огляд гінеколога у Львові, пройти лікування найбільш поширених гінекологічних захворювань.

350 грн | 30 хв.
Детальніше

Медична генетика – наука про закономірності спадковості та мінливості людини. Предметом дослідження генетики є спадкові хвороби та хвороби зі спадковою схильністю.Спадкові хвороби – це широке коло різноманітних захворювань, які мають спільну причину виникнення – це патологічні зміни в хромосомах, які передаються від батьків через статеві клітини. Іншими словами: спадкові хвороби – це патологія хромосом, які передаються від батьків. Хромосоми – це структура ядра клітини (молекули ДНК), яка несе інформацію про те який повинен бути організм людини.

450 грн | 30 хв.
Детальніше

Дієтологія спрямована не тільки на вирішення проблем зі здоров’ям і лікування, але і на:

  • довголіття,
  • нормалізацію ваги
  • запобіганню поганого самопочуття і втрати здоров’я.

З огляду на сьогоднішні екологічні фактори, скорочення в раціоні натуральних продуктів і сидячий спосіб життя, кожній людині, яка бажає бути здоровою і добре себе почувати, необхідні послуги дієтолога. Існує думка, що до дієтолога звертаються, тільки в разі потреби коригування ваги. Таке судження невірне, оскільки накопичення зайвих кілограмів, прямо пов’язане з неправильним харчуванням, тобто ожиріння – це лише наслідок недбалого ставлення до свого організму.

350 грн | 60 хв.
Детальніше

Консультація дієтолога не виходячи з дому!

У медичному центрі «Біомед» з’явилась нова послуга – консультація дієтолога ОНЛАЙН

350 грн | 60 хв.
Детальніше

Кардіологія як наука ґрунтується на вивченні будови серцево-судинної системи і особливостей її роботи. Відповідно, кардіолог – фахівець, який займається діагностуванням, лікуванням і призначенням відповідних профілактичних заходів щодо недопущення різного типу захворювань, що стосуються зазначеної області.

Діяльність будь-яких з органів в нашому організмі тісно пов’язана між собою, це ж, в свою чергу, дає право стверджувати, що кардіологія знаходиться в тісному зв’язку з іншого типу розділами в медицині. Як приклади можна виділити вплив, який чиниться гормональними змінами (що має на увазі під собою такий розділ, як ендокринологія), що відбуваються в організмі, безпосередньо на роботу серця.

350 грн | 30 хв.
Детальніше

Наш спеціаліст владнає з Вами складні життєві ситуації, психічні стани. Допоможе у вирішенні психологічних проблем: в сім’ї, у відносинах з коханою людиною, в бізнесі, з лишньою вагою, з вибором професії, зі здоров’ям. Швидка психологічна допомога при стресі, кризі, депресії, розкриття внутрішніх можливостей, інтуїції. 

400 грн | 60 хв.
Детальніше

 Медичний центр «Біомед» відкриває нову послугу консультації у психолога онлайн.

Від тепер не потрібно виходити з дому, щоб прийти на консультацію до психолога. Адже в нас працює консультація психолога по скайпу. Це гарантує повну анонімність та комфорт клієнта.

Консультації відбуваються за попереднім записом та за попередньою передоплатою.

400 грн | 60 хв.
Детальніше

Болить спина? Діагностика болю в спині, шиї, лопатках, попереку безкоштовно!

Нагадуємо, що саме в Медичному центрі «Біомед» консультація у мануального терапевта 10 хв безкоштовна!!!

Мануальна терапія, або лікування руками – вид терапії спрямований на лікування кістково-м’язевої системи та внутрішніх органів за допомогою дії рук. Лікар знаходить проблемні зони і покращує стан, лікує за допомогою точкового впливу, корекційного масажу та інших прийомів. Якщо проблему неможливо скоригувати за допомогою мануального впливу, то призначає додаткові обстеження.

Голкорефлексотерапевт – це фахівець з медичною освітою, який виконує голковколювання (акупунктуру). Це древній спосіб лікування, при якому здійснюється вплив на певні точки організму. Зазвичай це тиск на певні місця шкіри, їх припікання або введення в них спеціальних тонких голок на певний час, який визначає лікар під час прийому.

Лікар – голкорефлексотерапевт за допомогою процедури допоможе зняти гострий біль різного походження, зменшити вираженість симптомів при:

  • алергічних патологіях;
  • захворюваннях шлунково-кишкового тракту;
  • захворюваннях нервової системи;
  • психологічних залежностях (куріння, зловживання алкоголем).

Під час консультації

100 грн | 40 хв.
Детальніше

Обличчя – це стан організму із середини!

Перш ніж записатись на будь-яку процедуру у косметології потрібно отримати консультацію лікаря-косметолога. Це є важливий аспект, без якого проходження процедур буде менш ефективне. Важливим етапом є знайомство пацієнта з лікарем!