Консультація дієтолога

Дієтологія спрямована не тільки на вирішення проблем зі здоров’ям і лікування, але і на:

 • довголіття
 • нормалізацію ваги
 • запобіганню поганого самопочуття і втрати здоров’я

 

З огляду на сьогоднішні екологічні фактори, скорочення в раціоні натуральних продуктів і сидячий спосіб життя, кожній людині, яка бажає бути здоровою і добре себе почувати, необхідні послуги дієтолога.

Існує думка, що до дієтолога звертаються, тільки в разі потреби коригування ваги. Таке судження невірне, оскільки накопичення зайвих кілограмів, прямо пов’язане з неправильним харчуванням, тобто ожиріння – це лише наслідок недбалого ставлення до свого організму.

Правильне харчування – основа всіх дієт. Керуючись певними принципами, Ви зможете добитися не тільки отримання ідеальної ваги, але й привести в порядок загальний стан організму в цілому. При дотриманні будь-якої дієти важливо бездоганне виконання встановлених правил, повідомляє center.biomed.lviv.ua.

 

Зверніть свою увагу на загальні рекомендації, які дає лікар після обстеження для найкрашого самопочуття здорової людини, яка прагне довголіття:

 •  Їсти потроху, але часто і в один і той же час.
 • Приймати їжу не менше п’яти раз на день, навіть завзяті любителі поїсти, не будуть відчувати дискомфорту.
 • При такому режимі харчування потрібно починати вранці, наприклад з тарілки вівсяних пластівців, залитими кип’ятком.
 • По закінченню чотирьох годин, Ви можете підкріпитися продуктами, що містять білки: курятина, риба або яйця.
 • Важливо пам’ятати, що останній прийом їжі за день має відбуватися до семи годин вечора.
 • У перервах між цими прийомами їжі можна з’їсти декілька мандаринів або інших фруктів.

 

І все ж, якщо по закінченню дієти Ви домоглися необхідного результату, варто не забувати, що для його закріплення та підтримки, повернувшись до звичайного способу життя, необхідно дотримуватися принципів здорового харчування. Якщо ж Вам необхідна допомога, а Ваш випадок вимагає детального ддослідженні, або Ви просто вирішили довірити своє здоров’я професіоналу, ми готові Вам допомогти.

Розуміння користі продуктів, правильного балансу, накладене на певну людину, з певними векторами, розуміння його внутрішніх потреб, його страхів і фобій, його проблем, допоможуть дієтологу нашого медичного центру розробити дієти, правильні й ефективні. Залишайтесь здоровими та тримайтесь позитивної хвилі разом із «Біомед».

Споживання в їжу великої кількості жирного, мучного, солодкого здатне викликати різні захворювання, в тому числі і порушення обміну речовин, що і є основною причиною надмірної ваги. У боротьбі із зайвими кілограмами недостатньо посидіти на першй ліпшій дієті, знайденій в інтернеті, або модному журналі. Такі дії не призведуть ні до чого крім виснаження організму, поганого настрою через постійне недоїдання, занепаду сил і проблем зі шкірою і волоссям. До того ж результат дієт, як правило, тимчасовий і вже через кілька місяців скинуті з таким зусиллям кілограми повернутися. Про питання правильного харчування так само не варто забувати людям, які посилено займаються спортом і просто всім хто бажає мати гарне підтягнуте тіло. Ідеальне тіло – не тільки гарна спадковість або подарунок природи, а й щоденна турбота про свій організм. Без правильного і раціонального харчування ніякі тренування не зможуть допомогти досягти бажаних результатів. Також, послуги дієтолога необхідні людям, які перенесли складні захворювання і потребують повного відновлення організму.

До питань здорового харчування необхідно підходити з усією серйозністю. Завдання дієтолога не тільки розробити дієту, яка допоможе скинути зайву вагу, посприяти створенню красивого тіла або відновити організм після затяжної хвороби, але і допомогти згодом закріпити досягнутий результат. Шляхом проведення діагностики всього організму, аналізів та спілкування з пацієнтами з питань спадковості, способу життя, хронічних захворювань і переваг в їжі дієтолог може розробити і скласти індивідуальний план харчування. Прислухаючись до порад лікаря, можна назавжди позбутися від багатьох хвороб серцево-судинної системи, забути про проблеми зі шкірою і надлишкову вагу.

Записатись на консультацію:

вул. Драгана 4-Б ( р-н санта-барбара )

тел: 0800 30 24 45 (безкоштовно)

Бажаємо здоров’я Вам і Вашим близьким!

 

Записатись на прийом

 

Дієтологія

 

Вартість

(грн.)

Консультація дієтолога первинна:

 • Біоімпедансний аналіз тіла (аналіз Ваших антропометричних вимірів, особливість Вашого раціону харчування і фізичної активності)
 • Призначення інструментальних та лабораторних методів діагностики для визначення специфіки Вашого обміну речовин
 • Аналіз Вашого раціону
 • Формування цілей (зниження ваги, набір м’язової маси, засвоєння основ раціонального харчування)

500

Консультація дієтолога (повторна):

 • Ознайомлення з основами раціонального харчування (оптимальний розподіл білків, жирів та вуглеводів, розподіл калорій протягом дня, солодощі: їсти чи не їсти)
 • Рекомендаціі щодо харчування «до» та «після» тренувань

300

Консультація дієтолога онлайн

350

Консультація дієтолога онлайн + супровід онлайн (відповіді на запитання 1 раз в день протягом місяця)

600