Лікування ендометріозу

Ендометріоз у науковій літературі визначається як патологічне розростання внутрішнього шару стінок матки (ендометрію) поза її межі. Виділяють 2 основні види ендометріозу: генітальний — розвивається в матці, яєчниках; та екстрагенітальний — може виникати поза статевою системою, наприклад, в кишечнику, пупку та ін.

Розрізняють 4 стадії ендометріозу:

1. утворення поодиноких поверхневих вогнищ, коли шматки ендометрію прилипли до поверхні матки;
2. наявність одного або кількох більш глибоких осередків проникнення ендометрію в стінки матки
3. велика кількість глибоких вогнищ ендометріозу, невеликі ендометріоїдні кісти одного або обох яєчників, тонкі спайки очеревини;
4. крім вогнищ, утворення великих ендометріоїдних кист яєчників, щільні зрощення органів, проростання піхви або прямої кишки.

Ендометріоз: причини та основні симптоми

Причини появи цього захворювання у жінок різного віку (від 20 до 50 років) досі точно не вcтановлені, але серед основних лікарі називають такі як порушення гормонального балансу в жіночому організмі, знижений рівень імунітету, шкідливі звички та ін. Ендометріоз також може розвиватися у зв’язку з запаленнями статевих органів та іншими хворобами, наприклад, при гіпертонії, діабеті, анемії і тому под. Проблеми з ендометрієм спостерігаються у жінок і після важких пологів або абортів.

Оcновними симптомами ендометріозу вважаються сильні або тривалі болі в області тазу, які, як правило, посилюються перед менструацією. Також про захворювання сигналізують посилення менструальних кровотеч, болі під час статевого акту, болі при сечовипусканні або випорожненнях, безпліддя.

Де лікують ендометріоз у Львові?

Але навіть якщо Ви помітили у себе симптоми ендометріозу, правильно діагностувати цю хворобу може тільки кваліфікований лікар-гінеколог після огляду та необхідних медичних досліджень. Для встановлення діагнозу можуть бути потрібні ректовагінальне дослідження, УЗД, кольпоскопія, гістероскопія або навіть лапароскопія.

У медичному центрі “Біомед” для вирішення проблеми ендометріозу Ви пройдете лікування під наглядом досвідченого лікаря-гінеколога, кандидата медичних наук, кваліфікованого медика-практика з багаторічним досвідом Ельяшевської Ірини Іванівни.
Також в нашому центрі проводиться діагностика і лікування кісти яєчників.
Для запису на прийом ви можете скористатися формою запису на сайті або телефонуйте нам просто зараз:
0322 456 545
(050) 836 78 89 – МТС
(067) 67 55 988 – Київстар
(063) 0 187 185 – Life:)