Macresces – програма для схуднення №1 у світі

Програма для схуднення у Львові – системна терапія надлишкових жирових відкладень, як загальних, так і локалізованих, за допомогою Macresces

Ми всі добре знаємо, наскільки гостро стоїть проблема ожиріння в нашому суспільстві, і який збиток для здоров’я воно несе пацієнтові. Знаємо також, які зусилля докладаються для досягнення нормальної ваги!

80% пацієнтів з надмірною вагою при дотриманні нормальної дієти протягом одного місяця відмовляються від неї, так як вона за такий термін малоефективна.

Сьогодні ми можемо сміливо заявляти про реальну можливість вирішення всіх цих проблем. Це особливе лікування, так зване лікування амінокислотами.

Ця стаття представляє унікальну методику лікування надмірної ваги, ожиріння і локалізованих жирових відкладень. Методика розроблена італійськими вченими Prof. Mauricio Ciccarelli, PhD, и Prof. Mario Marchetti, Ph D. Називається цей метод «алиментарная ліпосакція» або амінокислотна терапія за допомогою препарату Macresces.

Всім відомі проблеми зі здоров’ям, пов’язані з надмірною вагою – від низької самооцінки і депресії до найсерйозніших захворювань, які неможливо лікувати, якщо не позбутися від зайвої ваги.

Аліментарна безопераційна ліпосакція – УНІКАЛЬНИЙ МЕТОД схуднення

6 проблем, з якими стикаються жінки і чоловіки при схудненні

 • Бажаючі схуднути використовують багато різноманітних дієт. Починаючи з радикальних – типу дієти Аткінса і закінчуючи монодієтами, тобто циклічним вживанням будь-якого одного продукту. У когось, дуже сильно мотивованого і дисциплінованого, є результати . Але більшість людей не витримують багатомісячних утримання від тих чи інших продуктів, не отримуючи видимих швидких результатів. Та й шкідливо це – з’являється дефіцит вітамінів, мікроелементів, амінокислот і інших важливих речовин. При такому схудненні часто втрачається м’язова маса, з’являються проблеми зі шкірою. Крім того, при поверненні до звичайного харчування вага швидко повертається і стає ще більшою.
 • Багато свідомо обмежують калорійність раціону, так як існує думка: щоб схуднути, потрібно менше їсти. Але вага, тим не менш, продовжує зростати. Так як при нестачі калорій для життєдіяльності організм уповільнює швидкість обмінних процесів і створює жирові запаси.
 • Під час дієт у багатьох з’являється дратівливість, пригніченість, до того ж гризе почуття голоду. Так як для багатьох їжа є джерелом гормонів радості. І не у кожного виходить справитися з голодом і нервозністю.
 •  Знаючи, що потрібні фізичні навантаження, люди з надмірною вагою починають бігати, плавати, відвідувати спортзал. Загальне самопочуття поліпшується, можливо, навіть зменшуються і об’єми, але вага, як правило, не приходить в норму. Особливо стійко утримуються показники вісцерального жиру. До того ж, не всі можуть займатися «до сьомого поту». Та й час на спорт – пару годин на добу щодня – не в кожного знайдеться (а менші навантаження малоефективні). А останні генетичні дослідження в області дієтології кажуть про те, що у частини пацієнтів це просто не ефективно.
 • Можливо допоможуть жироспалюючі таблетки? Так, на якийсь час вага знижується. Але якою ціною? Порушення сну, серцебиття, розбалансування гормональної системи, напади нервозності. А якщо ще врахувати можливість звикання, то все виявляється далеко не таким безхмарним.
 • Пояси для схуднення, обгортання, різні креми? Щоб прибрати локальні відкладення жиру – на стегнах, на попереку, на животику. Нажаль, фізіологія жінок така, що жирові запаси у них залишаються там, де найменше хотілося б. Навіть якщо дама худенька. Як показує практика, ці місцеві методики виявляються малоефективними. Так що ж, залишається хірургічний шлях або ліпосакція? Все це небезпечно, так як є ризик ускладнень або шрамів.

6 приводів використовувати амінокислоти для схуднення, надмірної ваги і локалізованих жирових відкладень.

 • Унікальность цього методу насамперед у високій ефективності – він гарантує 100% результат (зниження ваги на 7-8% без втрати м’язової маси) за короткий термін (21 – денний аб 10 – денний курс) при чіткому дотриманні рекомендацій лікаря. Він одномоментно впливає на безліч механізмів ожиріння і надмірної ваги, розриваючи порочне коло гормонально – обмінних порушень. Для досягнення ідеальної ваги курс лікування повторюється після 3-4 тижневої перерви.
 • Метод дозволяє прибрати жир в локальних, гормонозалежних зонах (стегна, живіт), що неможливо зробити за допомогою ніякої дієти або іншої терапевтичної методики. Спочатку жир зникає в проблемних місцях, потім зменшується рівномірно.
 • Цей метод дозволяє наростити м’язову масу без інтенсивних фізичних навантажень (рекомендуються помірні фізіологічні навантаження – швидка ходьба, підйом по сходах без ліфта, велосипед). При цьому знижується кількість вісцерального (внутрішнього) жиру. Зі збільшенням м’язової маси прискорюється обмін речовин, і це стає запорукою для збереження ваги після закінчення програми.
 • При використанні методики «аліментарної ліпосакції» за допомогою «Macresces» почуття голоду відсутнє. Завдяки особливостям біохімічних процесів, що відбуваються в жировій тканині і головному мозку, підвищується синтез речовин, які відповідають за відчуття ситості, зберігається або відновлюється бадьорість, почуття радості, «окриленість». Все це сприяє нормалізації харчової поведінки і надалі підвищує прихильність до здорового способу життя.
 • Ця методика надає потужний оздоровчий ефект: детоксикацію тканин і органів, зменшення кількості бурого вісцерального (внутрішнього) жиру, з яким пов’язують розвиток метаболічних порушень, зменшення жирового гепатозу печінки, нормалізацію показників холестерину крові, нормалізацію артеріального тиску, зменшення або зникнення болю в суглобах. До того ж, завдяки відновленню м’язової маси, не виникає проблеми з обвислою  шкірою. Після досягнення пацієнтом своєї ідеальної ваги для її підтримки можна використовувати будь-які відомі методи.

Довідатись детальніше про ліківання зайвої ваги, а також замовити Програму з рекомендаціями ви можете в медичному центрі “Біомед”


Консультація дієтолога 350 грн
Вартість упаковки дієтичного харчування macresces 65 євро
Супровід лікаря 150 грн

Записатись на процедуру