Дитячий масаж

Дитячий масаж – ефективна і корисна процедура для зміцнення здоров’я малюка. Масажні рухи сприяють правильному розвитку

  • опорно-рухового апарату
  • надають тонус м’язів
  • покращують кровообіг
  • постачають киснем клітини організму

Дитячий масаж рекомендується дітям для профілактики різних захворювань, нормалізації процесів. Також без нього не обійтися при прояві різних фізіологічних порушень.

Виходячи з причини призначення масажу, він поділяється на кілька видів:

  •  лікувальний
  •  корекційний
  • профілактичний

Лікувальний масаж призначається виключно дитячим лікарем при патологічних розладах і станах з метою розв’язати конкретну проблему. Обстежуючи грудничка, хірург, невропатолог або ортопед може призначати лікувальні масажні процедури, починаючи з 2-3 місячного віку малюка. Якщо виникають особливі обставини, то дитячий масаж призначається з 4-тижневий термін після народження.

Корекційний дитячий масаж служить допоміжним засобом для проходження лікувального курсу, допомагає поліпшити результат лікування і попередити виникнення хвороби. Його повинен робити тільки фахівець за призначенням лікаря.

Профілактичний масаж робиться з метою запобігання фізіологічних порушень організму, він зміцнює імунну систему, підвищує стійкість організму до інфекцій, додає сил малюкові. Такий масаж можна робити батькам і самостійно, пройшовши особливий інструктаж у лікуючого лікаря або курс навчання, або ж запросити масажиста для виконання технік.

Дитячий організм – дуже тендітна і нестабільна система і без професійних знань дуже складно працювати з нею правильно. Дитячий масажист – це фахівець, який володіє всіма необхідними знаннями та навичками роботи з ніжним дитячим організмом. Дитячий масажист медичного центру «Біомед» співпрацює разом з дитячим неврологом. Це допомагає максимально коректно призначити маніпуляції, які зроблять лікування малюка найбільш ефективним.

Дитячий масаж до 30хв. (до 1 року)

Дитячий ручний масаж виконується на спині, голівці, стегнах, стопах та ручках. Допомагає розвитку м’язів, покращує циркуляцію крові, допомагає подолати безсоння. Відмінний спосіб  стимуляції  загального розвитку дитини

160

Дитячий масаж до 40 хв. (1-5 років)

Дитячий ручний масаж виконується на спині, голівці, стегнах, стопах та ручках. Допомагає розвитку м’язів, покращує циркуляцію крові, допомагає подолати безсоння. Відмінний спосіб  стимуляції  загального розвитку дитини.

200

Дитячий масаж – 40-50 хв. (5-8 років)

Дитячий ручний масаж виконується на спині, голівці, стегнах, стопах та ручках. Допомагає розвитку м’язів, покращує циркуляцію крові, допомагає подолати безсоння. Відмінний спосіб  стимуляції  загального розвитку дитини.

240

Дитячий масаж – 50-60 хв. (8-12 років)

Виконується на спині, комірцевій зоні шиї та голови, стегнах, стопах та руках. Покращується циркуляція крові, долається безсоння, стимулюється ріст, зміцнюється імунітет, покращуються функції опорно-рухового апарату. Після масажу спостерігається значне підвищення активності дитини.

260

Записатись на масаж

160 грн | 30 хв.