Навчання по вісцеральному масажу завершено! Запрошуємо на повторний курс та підвищення кваліфікації у червні 2018!

Ми з користю провели час на навчаннях у мануального терапевта з Польщі Владислава Баткевича і дізнались багато нового не тільки в сфері фізіології і анатомії, але й підійшли до людського організму з точки зору енергетики. Чекаємо в гості пана Владислава ще раз у червні для підвищення кваліфікації наших спеціалістів і запрошуємо долучатись до навчання всіх бажаючих!

Більше фотографій у фейсбуці, долучайтесь до нашої групи! https://www.facebook.com/biomed.center/posts/699034116948480

Відгуки учнів:

Вячеслав
Очень содержительний материал, все четко и доступно расказал. Человек с большим сердцем и откритой душой, 2 дня проводил по 8 часов. Получил очень ценную информацию для работи. Я очень доволен. Успехов и процветания етой методики и Владиславу Баткевичу.

Аліна Іванівна
На цьому курсі я отримала велике задоволення при роботі з техніками які навчав Владислав Баткевич, це змінило мій погляд на те, що техніка не болюча і результат видно одразу. Те, що я тут вивчила набагато перевищило мої очікування і цілком мені сподобалось як майстер нам пояснив матеріал і виправляв навіть найменші помилки. Дуже дякую!

Игорь
Прекрасная и полная методика роботи с суставами и внутренними органами. Получил новое понимание взаємодействий частей тела и органов. Прекрасное изложение материала и очень позитивное отношение докладчика к ученикам.

Олег Вікторович
Курси сподобались, інформації достатньо, добре проведена практика, всі методики відпрацювали своїми руками. Організація курсів чудова, чітко по діловому, і тепло по сімейному. Більше всього сподобалось, що техніка освоєна в повній мірі, можна приїхати додому і зразу почати використовувати методику.

Петро Петрович
Курс вісцерального масажу пройшов дуже вдало. Пан Владислав Баткевич пояснив і показав всі методики та техніку застосування вправ для пояснення стану пацієнтів. Надзвичайно приємно було пройти цей курс та освоїти нові методи масажу.