Навчання

Вже вдруге Медичний центр “Біомед” провів майстер-клас “Захворювання дітей віком від 0 до 3-ох років, або чому дитина плаче?”

 Дякуємо лектору Оресту Пронів – неврологу, інформотерапевту, лікарю і з більш, ніж 30ти річним досвідом роботи з найрізноманітнішими захворюваннями, та засновнику медичного центру “Біомед”.

Правильно харчуватися і при цьому втрачати зайві кілограми, чи не про це мріє більшість жінок.

 Медичний центр «Біомед» провів семінар зі здорового харчування.

 ✔️ На заході учасники дізнались, про те, як за допомогою правильного харчування покращити самопочуття, як правильно та поступово худнути і підтримувати свою оптимальну вагу, про звичку правильно харчуватись і

Шановні масажисти та випускники курсу «Масажі древнього Китаю» кваліфікації І рівня. Запрошуємо на навчання кваліфікації ІІ рівня для освоєння косметичних масажів «Гуа-Ша».

Переваги курсу:

  •  Викладає масажист міжнародної категорії, спеціаліст Древньокитайських та Древньословянських масажів Шудрак Микола;
  •  Ми розуміємо, що перш за все цінується практика, тому саме для Вас 20% теорії, 80%

Наш курс для Вас, якщо Ви : Вертеброневролог, остеопат, мануальний терапевт, масажист; Гастроентеролог, терапевт, фізіотерапевт, ортопед; Реабілітолог, фітнес-тренер, тренер східних технік оздоровлення (йога, цигун та ін.); Спеціаліст у сфері медицини, гомеопат, психотерапевт, психолог.

Отримаєте:

  • Безцінний практичний досвід від доктора вісцеральної терапії Владислава Баткевича;
  • міжнародний сертифікат, що підтверджує Ваш професійний рівень.

Правильно харчуватися і при цьому втрачати зайві кілограми, чи не про це мріє більшість жінок.

 Медичний центр «Біомед» для Львів’янок провів семінар зі здорового харчування.

Ось і провели ми перший Майстер-клас з інформаційної медицини “Захворювання дітей віком від 0 до 3-ох років, або чому дитина плаче?”

Дякуємо лектору Оресту Пронів – неврологу, інформотерапевту, лікарю і з більш, ніж 30ти річним досвідом роботи з найрізноманітнішими захворюваннями, та засновнику медичного центру “Біомед”.

Закінчився курс “Масажі древнього Китаю” для початківців та професіоналів.

Вітаємо випускників, які відмінно пройшли навчання та успішно здали екзамен. Бажаємо успіхів у своїй професійній діяльності, нових звершень, а головне, вдячних, здорових та щасливих пацієнтів!!!

Дякуємо масажисту міжнародної категорії, спеціалісту Древньокитайських та Древньословянських масажів Миколі Шудраку.

Ось і завершився наш Майстер-клас  “Масажі древнього Китаю”, на якому було дійсно багато учасників.

Дякуємо лектору – масажисту міжнародної категорії, спеціалісту Древньословянських та Древньокитайських масажів Миколі Наумовичу Шудраку. 

Закінчився курс “Масажі древнього Китаю” для початківців та професіоналів.

Дякуємо масажисту міжнародної категорії, спеціалісту Древньокитайських та Древньословянських масажів Миколі Шудраку.

Курсанти отримали:

  • Вміння більш ефективно оздоровлювати людей з патологією хребетного стовпа, із запальними процесами внутрішніх органів (легень, органів травлення, репродуктивних систем) та проблемами в суглобах;
  • Навик косметологічного оздоровлення обличчя, шиї, рук;
  • Навик діагностики проблем організму на основі результатів масажу Цю-сю-ю-тонг.

Також опанували оздоровчі масажі «Цю-сю-ю-тонг» та «Гуа-ша» спини. Раді повідомити, що випускник курсу Омеляновський Всеволод був запрошен

Ми з користю провели час на навчаннях у мануального терапевта з Польщі Владислава Баткевича і дізнались багато нового не тільки в сфері фізіології і анатомії, але й підійшли до людського організму з точки зору енергетики. Чекаємо в гості пана Владислава ще раз у червні для підвищення кваліфікації наших спеціалістів і запрошуємо долучатись до навчання всіх бажаючих!

Більше фотографій у фейсбуці, долучайтесь до нашої групи! https://www.facebook.com/biomed.center/posts/699034116948480

Вітаємо наших колег із закінченням курсів підвищення кваліфікації для лікарів-діагностів “Ері Терапія – швейцарський метод діагностики та лікування”. Цюпко Ігор Дмитрович, Байко Орест Петрович та Самотій Володимир Костянтинович успішно завершили курс навчання та отримали нові знання, досвід і вміння. Наступний курс навчання відбудеться вже в лютому 2017, а отже готуємось навчати нових спеціалістів!