Проколювання вух (+ сережки)

  • Безболісно
  • Безшумно
  • Безпечно

Проколювання вушок

Як краще і безболісніше проколювати вушка?
В сучасний час у людини, яка хоче прикрасити своє тіло пірсингом, є маса варіантів здійснення своєї мрії. Наприклад, вуха можна проколоти двома методами:
• класичним – з використанням косметологічної голки. Процедура здійснюється майстром власноруч;
• механічним – процедуру виконують спеціалізованим приладом «пістолетом».

Перший метод використовувався з давніх-давен, і тривалий час вважався єдино вірним. Але тепер все змінилося: на зміну звичайної голки прийшов сучасний апарат, названий через схожість форм, пістолетом.

Проколювання вушок пістолетом вигідніше з багатьох сторін, тому рекомендується в нашій клініці.Прокол пістолетом менш болісний і швидший, так як під час нього сережка одягається моментально. Єдиним його недоліком можна назвати необхідність носіння спеціалізованої сережки-цв’яшка протягом декількох місяців.

Сережки для проколювання за допомогою пістолета виготовляють з медичного сплаву, який має антисептичну і протизапальну дію. Виглядає цей метал не гірше срібла. Він не піддається корозії, тому повністю безпечний під час перебування у відкритій ранці.

Виробники сучасних пістолетів для проколювання вух та інших частин тіла комплектують вироби сережками різного дизайну, кольору, стилю. Наприклад, в комплекті з системою STUDEX R993, про яку мова піде нижче, надаються сережки-цв’яшки з різними каменями, напівкоштовними і звичайними. З дорогоцінних металів виготовляти тимчасові прикраси немає сенсу. У вартість процедури, яка порівняно недорога, входить пара сережок. Пацієнт може самостійно їх підібрати.

Дуже важливо дотримуватися правил догляду за проколами, так як вони є ранками, в які може потрапити інфекція, наслідки чого передбачити складно.

Після проколу вух необхідно:
• протягом пари тижнів щодня з постійною періодичністю проводити промивання, для чого можна використовувати звичайну перекис або спиртові настоянки;
• під час промивання рекомендується акуратно прокручувати сережку, щоб дезинфицирующая рідина змогла проникнути всередину проколу;
• поставлені спеціальні сережки не можна знімати протягом 1-2 місяців;
• слід акуратно одягатися, намагаючись не травмувати проколи;
• не рекомендується користуватися чужими засобами гігієни (гребінцями, шпильками), так як можна занести інфекцію;
• не рекомендується купатися у водоймах загального користування, якщо проколи проводилися в теплу пору року, а також слід утриматися від плавань в басейні.

Опис процедури:
В першу чергу, наш досвідчений косметолог обговорює з пацієнтом бажане місце проколів. Далі пацієнт підбирає самостійно сережки. У певну точку на мочці вуха наноситься маркування, по якій буде здійснюватися прокол. Далі косметолог заправляє апарат і здійснює маніпуляцію, в ході якої сережка прострілює вушну мочку і займає своє місце. Перед процедурою і після нього місце проколу обробляється антибактеріальним засобом.
В результаті процедури косметолог консультує пацієнта про те, що йому доведеться робити надалі з місцем проколу (як доглядати і чого не допускати).

Перед проведенням процедури дезінфікувати сережки непотрібно, так як кожна з них знаходиться в окремій, повністю стерильному і герметичній упаковці.

Протипоказань в описаної вище процедури практично немає, але іноді її не рекомендується проводити:
• якщо в області вушних раковин є запалення, дерматити, гнійні, або інші ранки різної глибини;
• якщо у пацієнта визначається ревматичне захворювання в будь-якій формі;
• якщо у пацієнта є алергія на метал, присутній в медичному сплаві (нікель).
Система STUDEX R993 – всім знайомий метод механічного проколювання мочок вух.

Переваги апарату:
З його допомогою можна здійснювати проколи в області вух, крил носа, пупка. Процес проходить абсолютно безболісно (в залежності від больового порогу пацієнта). Триступеневий фіксує замок запобігає затягування мочки вуха при здійсненні проколу. Таким чином, отримана «травма» заживає набагато швидше і простіше. Перед проведенням кожної нової процедури апарат дезінфікується. Його конструкція зручна у використанні, функціональна і проста. Зовнішній вигляд системи STUDEX R993 не викликає занепокоєння ні у дорослих, ні у дітей. Клацання в ході проколу дуже тихе. У конструкції передбачена фіксує система для сережки, завдяки чому вона не вистрибує з апарату.

В медичному центрі “Біомед” проколювання вух за допомогою пістолета STUDEX R993 здійснює кваліфікована медична сестра вищої категорії з величезним досвідом, в руках якої спокійно себе почувають навіть діти.

Записатись на процедуру

500 грн | 20 хв.