Експрес (сегментарна) діагностика організму

Чи важливо Вам знати чи здоровий Ваш організм?
Втомились шукати причину поганого самопочуття?

Пропонуємо загальне обстеження цілого організму всього за 15 хвилин

Що таке сегментарна діагностика?

Цей вид діагностики дає можливість оцінити стан організму в цілому та взаємодію всіх органів і систем під час обстеження. Це «фотографія», яка просто і наглядно відображає: – організм здоровий чи хворий і в якому місці, який орган потрібно вивчити більш детально, іншими обстеженнями, визначити причину проблеми і намітити шлях до здоров’я.

Сегментарна діагностика – є простим і наглядним методом оцінки загального стану здоров’я. Також є методом оцінки ефективності лікування: чи медикамен-
тозного, чи гомеопатичного препарату, чи фізіотерапевтичної процедури, чи масажу. Cлужить контролем якості оздоровлення.

Навіщо потрібна і для чого використовують сегментарну діагностику? Які її переваги?

  • Сегментарна діагностика відобажає і фіксує стан ВСІХ органів та систем
    організму на момент обстеження
  • Абсолютно безболісна, безпечна та комфортна процедура обстеження
  • Для контролю ефективності будь-якої терапії

Детальніше про механізм дії і як все відбувається?

Cегментарна діагностика – це метод обстеження функціонального стану вегетативної нервової системи, за допомогою якої оцінюється робота внутрішніх органів та систем.
Навмисне уникаючи медичної термінології, в подвльшому тексті ми подивимось як це відбувається.

Що таке функціональний стан?

Це-по іншому, як виконують свою роботу внутрішні органи, чи добре, чи погано. Чи посилено працюють (з перевантаженням своїх ресурсів), чи слабко, недостатньо (вичерпані резерви).

Що таке вегетативна нервова система?

В головному мозку є невелика ділянка нервових клітин, яка управляє роботою всіх внутрішніх органів самостійно, без відома свідомості. Є ще інша назва – автономна нервова система.

Як управляє?

Вегетативна нервова система має два відділи: симпатичний і парасимпатичний, кожний з яких має пучок нервів, які підходять до кожного органу. Інакше кажучи: до кожного органу (серце, легені, печінка і т.д.) підходять 2 нерви. Один симпатичний, а другий – парасимпатичний. Один посилює роботу цього органу, а другий – послабляє. В нормі, кількість імпульсів цих двох відділів (нервів) повинен бути в рівновазі, тоді орган працює добре,правильно. Тобто орган здоровий.

Подивимось як це працює на прикладі серця. Якщо посилюється тонус симпатичного нерву, то, у серці, посилюється частота серцевих скорочень, (тахікардія,100-110-140 ударів за хвилину), або піднімається артеріальний тиск. Якщо посилюється тонус парасимпатичного нерву, то зменшується частота серцевих скорочень (брадікардія, 40-50-60 ударів за хвилину), знижується артеріальний тиск. Якщо тонус двох відділів нервової системи міняється, то, відповідно, “скаче” (міняється) пульс, артеріальний тиск, ритм роботи серця.

1

На представленій різнокольоровій лінійці ми бачимо, якщо колір білий, то є рівновага в функції обох відділів вегетаі органи працюють (виконують свою роботу) правильно. Якщо кольори зміщуються до червоного – то ми говоримо про посилення функції органів, якщо до фіолетового, то про послаблення функції органів. Детальне пояснення отриманих
результатів обстеження дає спеціаліст.

Обстеження для пацієнта виглядає просто, схоже до запису електрокардіограми, на тіло накладають електроди. Обстеження абсолютно безболісне, комфортне та безпечне. Триває всього 15 хвилин. По завершенню діагностики пацієнт отримує схему свого тіла поділену на сигменти, котрі відзначені кольором.

Пройди обстеження саме зараз не чекаючи хвороби чи ускладнень!

 

Записатись на обстеження
250 грн | 15 хв.