Швейцарська технологія діагностики та лікування ЕРІ для дітей віком від 0 до 3 років

Оржельський І.В., Пронів Н.В., Пронів О.Б.

У дітей віком від 0 до 3-х років захворювання органів дихання займають перше місце та складають 62,0 – 65,0 %. Не зважаючи на великі досягнення фармакології та медицини, частота патології бронхо-легеневої системи у дітей невпинно зростає і за останні 10 років виросла більш ніж у 4 рази.

Особливістю перебігу гострих бактеріальних та вірусних інфекцій у дітей раннього віку є швидка маніфестація симптомів, висока температура тіла, до 39-40°С, масивні водянисто-серозні виділення з носа, обличчя пастозне, кон’юктиви та склери з посиленим малюнком кровоносних судин, сльозотеча, крила носа набряклі, червоні.

У зв’язку з затрудненим носовим диханням, діти неспокійні, капризують, плачуть, погано сплять, відмовляються від їжі.

На сьогоднішній день актуальною проблемою залишається як несвоєчасна діагностика, так і профілактика бактеріальних та вірусних інфекцій у дітей раннього віку, що призводить до появи ускладнень та більш важкого перебігу даного захворювання з проявами дихальної недостатності, незворотної бронхообструкції і бронхіальної астми – хронічного захворювання бронхів із високим ступенем інвалідизації. Ускладнення, зазвичай, зумовлені бактеріальною інфекцією. Частіше зустрічаються отити, синусити, гайморити, пневмонія. Рідше синдром крупа або гострий ларинготрахеїт, клоніко-тонічні судоми (на фоні високої температури тіла), тремор підборіддя та рук, менінгеальні симптоми («менінгізм»): вибухання та напруження тім’ячка, ригідність м’язів потилиці, симптом Керніга та симптом підвішування. При ускладненнях, як правило, дітей лікують у стаціонарі, у спеціалізованих відділеннях з призначенням величезної кількості медикаментів.

З кожним роком наші дорослі пацієнти все частіше віддають перевагу інформаційним методам та іншим не медикаментозним способам лікування бактеріальних та вірусних інфекцій у зв’язку з їх високою ефективністю і відсутністю побічних дій. Проте,  застосовувати інформаційні технології, такі, як Вегето Резонансний Тест, метод Фоля чи Інтера ДіаКор у дітей раннього віку (від 0 до 3-х років) практично дуже складно. З однієї сторони – діти капризують, плачуть, бояться незнайомих людей,  а з іншої – у дітей раннього віку  дистальні точки чи зони тестування недорозвинені та мало інформативні. Крім того, складність у обстеженні дітей раннього віку  заключається в тому, що пацієнт, що знаходиться в гострому стані, важко тестується, його резерви адаптації знаходяться в стані дистресу і різко обмежені.

Кожний спеціаліст, у тому числі інформотерапевт чи лікар біорезонансної терапії, має непросте завдання: як допомогти пацієнту швидко, ефективно, безпечно і при цьому не травмувати психіку дитини. Тому, виникає необхідність використання методів, чи препаратів, по-перше, високоефективних, по-друге, абсолютно безпечних, по-третє, котрі мають  високу швидкість дії для ліквідації клінічних проявів і по-четверте, які не причиняють болі та сприяють формуванню позитивних емоцій.

Мета роботи: проаналізувати можливість та ефективність застосування Швейцарської технології ERI- терапії у діагностиці та лікуванні гострих бактеріальних та вірусних інфекцій у дітей раннього віку (від 0 до 3-х років)

Для досягнення мети поставлені наступні задачі:

 1. Розробити алгоритм обстеження дітей раннього віку з гострими вірусними та бактеріальними інфекціями і визначити його практичну доступність.
 2. Визначити ефективність оздоровлення дітей раннього віку з бактеріальними та вірусними інфекціями.

Для реалізації мети та поставлених задач  проведено обстеження 87  дітей віком від 0 до 3-хроків, з гострими бактеріальними та вірусними інфекціями на базі Львівського науково-практичного медичного центру «Біомед».

Матеріал та методи:

Вашій увазі пропонується варіант обстеження та лікування гострих вірусних та бактеріальних захворювань у дітей раннього віку (від 0 до 3-х років) за один сеанс, повністю виключаючи медикаментозну терапію.

Для цього, методом швейцарської технології ERI, необхідно спершу провести сканування організму. При  цьому чутливий датчик приладу КМЕ прикладається до грудини через серветку на термін всього до 1 хвилини. Далі, особливо капризного маленького пацієнта ми можемо відпустити прогулятись на 10-15 хвилин. Цей час нам необхідний для аналізу отриманих даних та вибору стратегії компенсаторної корекції.

При спектрально-динамічному аналізі отриманих електричних сигналів пацієнта найважливіше це:

 • вияснити, які патологічні чинники спричинили запальний процес (бактерії, віруси, гриби, токсини, та інші),
 • виявити, що вони пошкодили (лімфатичну, імунну систему, епітелій носа чи, наприклад, нирки, чи мозкові оболонки,чи щось інше),
 • проаналізувати, як організм реагує на ці пошкодження(аутоімунні модуляції),

вибрати найбільш ефективні  і безпечні маркери для ліквідації вогнища запалення.

Для цього необхідний логічний алгоритм обстеження з побудовою індивідуального патофізіологічного ланцюжка аналізу.

Швейцарська технологія ERI пропонує 2 варіанти: автоматизований аналіз та аналіз в ручному режимі. При цьому використовується принцип домінанти (1). Наприклад: найбільш поражений орган (зазвичай, це органи верхніх дихальних шляхів) береться в домінанту, далі виявлений збудник (уявімо собі, що це вірус) його теж беремо в домінанту, далі аналізуємо як реагує імунна система (наприклад, виявляємо напруження клітинного імунітету), і потім вибираємо найбільш ефективні маркери для компенсації запалення.

У лікувальний рецепт, зазвичай, включаються медіатори запалення та медіатори алергії (якщо виявлено виражену імунну реакцію), маркери міжклітинного простору, гомеопатичні чи алопатичні інформаційні препарати, які пропонує система як найбільш ефективні, біологічно-активні добавки, вітаміни та мікроелементи. Деяким дітям включали в лікувальний рецепт маркери, які врегульовують психологічний стан. Ніколи не включали маркери гормонів, нозодів та інших сильнодіючих маркерів. Максимальна кількість вибраних маркерів може бути лише 28. Досвідченому спеціалісту достатньо вибрати 9 – 12 маркерів для досягнення максимального оздоровчого ефекту. Спеціаліст має можливість здійснити контроль правильності та ефективності дії вибраного набору маркерів (рецепту)даному пацієнту. Якщо ефективність компенсації –  100 %, який прогнозує система, то вже під час сеансу зникали клінічні прояви захворювання. Сеанс компенсаторної корекції, в залежності від віку, ваги дитини, інтенсивності клінічних проявів тривав 7 – 15 хвилин. Для того, щоб маленькому пацієнту «вистарчило терпіння» 15 хвилин отримувати оздоровлення, ми включали на персональному комп’ютері його улюблені мультфільми під час сеансу компенсаторної корекції..

Після проведення сеансу компенсаторної корекції пацієнту, зазвичай, створювали інформаційний (гомеопатичний) препарат (2). Інформаційний препарат призначали пацієнту приймати з молоком матері (чи просто молоком) через кожні 3 години (8 разів на добу) протягом 2-3-х днів. У особливо складних випадках, з тривалим рецидивуючим перебігом, інформаційний препарат призначали 3 рази на добу, до повного зникнення клінічних проявів, терміном до 2-х тижнів.

У всіх 80 пацієнтів значне покращення стану дитини наступало вже під час сеансу (зникала підвищена температура, ринорея, припинявся кашель) і повне одужання наступало за 2 -3 дні. У 7-ми пацієнтів з тривалим, важким, рецидивуючим перебігом,  нами проведено декілька сеансів компенсаторної корекції.

Ретроспективний аналіз та обстеження методом Швейцарської технології ERI через 3 місяці показав, що всі 87 пацієнтів були практично здорові.

Висновки:

 

 • Швейцарська технологія ERI – це геніально простий у використанні та надзвичайно ефективний для лікаря будь-якої спеціальності метод, і, у першу чергу, для лікарів інформаційної медицини.
 • Розроблено алгоритм обстеження дітей раннього віку (від 0 до 3-х років)  з гострими вірусними та бактеріальними інфекціями за допомогою Швейцарської технології ERI.

 

  • Швейцарська технологія ERI- це єдиний і перший метод серед всіх інформаційних методів, який реально можливий у широкому практичному застосуванні для обстеження та оздоровлення дітей раннього віку.

 

 • Лікування гострих вірусних та бактеріальних інфекцій у дітей раннього віку (від 0 до 3-х років) за допомогою Швейцарської технології ERI –  ефективно, безпечно та надійно.
 • При використанні вище вказаного алгоритму обстеження пацієнта, у 100 % випадків наступає швидке і стійке виздоровлення без додаткового призначення противірусних, антибактеріальних та імунних алопатичних препаратів.
 • У часто хворіючих дітей з рецидивуючим перебігом  наступило повне видужання. Таким чином, Швейцарська технологія ERI дозволяє запобігти ускладненням, хронізації та рецидиву захворювання.

 

__________________________________________________________________________

 1. Що таке домінанта? Це коли ми вибираємо маркер, наприклад слизова оболонка носа, і від нього будуємо нову гілку спектрально-динамічного аналізу.
 2. Інформаційний препарат – це електронна копія спектрів електромагнітних коливань (складається з вибраних даному пацієнту маркерів), яка збережена  на цукровій крупці, або на іншому носії інформації.