Ніколаєва Ольга Іванівна

Ніколаєва Ольга Іванівна
Ступінь: Лікар вищої категорії, Лікар УЗД

Ніколаєва Ольга Іванівна

лікар УЗД, педіатр, лікар невідкладних станів

Вища кваліфікаційна категорія

Стаж роботи 26 років, з них 13 років за спеціальністю – УЗД діагностика

Записатись на прийом

Освіта:

Закінчила в 1991 р. Державний медичний інститут з відзнакою, за спеціальністю: «Педіатр»;

1991-1994 рр. проходила інтернатуру на базі Львівської лікарні ОХМАТДИТ;

З 1994 р. працює лікарем невідкладних станів;

З 2007 працює лікарем УЗД-діагностом в Медичному центрі «Біомед».

 

За роки роботи показала себе як успішний спеціаліст, хороший діагност, що постійно розвивається та вдосконалює свої знання.

Сертифікат:

img-7375-1

Відгуки пацієнтів:

Оля Добровольська 02.04.18р.

Більше 20 років я і вся моя сім’я лікуємося у лікаря Ніколаївої Ольги Іванівни, а коли вона стала ще й лікарем УЗД, то по всіх питаннях ми звертаємось тільки до неї. Дуже кваліфікований і чуйний лікар, щиро дякуємо, що вона є в нас.

(Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів https://tvoemisto.tv)  

 

Галина 01.04.18р.

Маю позитивні враження від відвідування клініки. Зручно, швидко, якісно пройшла комплекс обстеження для жінок. Переживала з приводу болів в молочних залозах. Але з’ясували, що це біль від хребта. Дякую за позитив лікарю Ніколаєвій О.І.

(Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів https://tvoemisto.tv

 

Володимир 08.02.18р.

Хочу висловити велику подяку лікарю УЗД О. І. Ніколаєвій. Більше тижня страждав від болю в черевній порожнині та метеоризму. До приходу в “Біомед” був у іншій клініці у центрі міста, а результату ніякого. Списали на дискінезію жовчовивідних шляхів та дисбактеріоз. Дивним було те, що згодом виявили підвищення рівня ліпази у крові, а в попередніх результатах УЗД було написано, що «підшлункова залоза нормальних розмірів, візуалізується частково». Знайомі порадили звернутися в “Біомед” . Лікар Ніколаєва не лише «візуалізувала» мою підшлункову залозу, а й виявила запальний процес, детально роз’яснила у чому саме полягає проблема. Буду рекомендувати такого висококваліфікованого спеціаліста своїм знайомим.

(Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів https://tvoemisto.tv

 

Марія Олександрівна 15.03.18р.

Коли люди звертаються до лікувальних закладів – переважно у них вже є більші чи менші проблеми зі здоров’ям. І дуже багато залежить від того, як твою проблему «зустрінуть» спеціалісти. Важливо не налякати вже стривоженого пацієнта, а навпаки – показати йому шлях до вирішення цієї ситуації. Маю різні проблеми зі здоров’ям, тому зверталася до поліклінік та лікарень як державної так і приватної форм власності. В «Біомеді» обслуговуюся понад 2 роки. Саме тут отримала не тільки діагноз, а й саме розуміння «вироку» та як з ним боротися. Окрема подяка лікарю УЗД Ніколаєвій О.І. яка не тільки вчасно побачила біду, а й підказала до яких спеціалістів треба звернутися для подальшого лікування. Хочу подякувати директору Медичного центру«Біомед» за вдало підібраний колектив спеціалістів.

(Відгук взятий з інтернет-порталу м. Львів https://tvoemisto.tv

 

Міра 01.04.18р.

Нещодавно зверталась в клініку на огляд до лікаря УЗД Ольги Іванівни.  Дуже задоволена! В клініці комфортно, чисто, а атмосфера зовсім не “лікарняна”))). Лікар Ольга Іванівна з усією уважністю поставилась до проблеми з якою я звернулась, розпитала про вся і все. Чуйно поставилась до моїх страхів та заспокоїла.Чесно кажучи я була дуже приємно вражена. Так як мене проконсультували тут, ніхто ще в мед. центрах не консультував. В цій клініці не тільки вирішують вашу проблему, але й лікують душу;) вперше вийшла від лікаря з великим полегшенням та спокоєм. Щиро Вам вдячна!