Статті

Графік вихідних та скорочених днів на зимові свята!!!

Шановні пацієнти Медичного центру “Біомед”!

Зверніть, будь ласка увагу на графік вихідних та скорочених днів на Різдвяні Свята!

Грижа міжхребцевих дисків та що слід знати про захворювання? Розказує лікар Медичного центру “Біомед” Борисовський Володимир Ігорович.

Грижа міжхребцевого диска – це дегенеративне (старіння) захворювання хребта, яке зустрічаються у більшості дорослих жителів розвинених країн. Хребет являє собою складну рухливу опорну конструкцію. Основне навантаження в ньому здійснюється на міжхребцеві диски. Диск розміщений між вище- і нижележачими хребцями. Він складаються з драглистого ядра, яке виконує функцію пружини під час ходьби або стрибків, а також фіброзного кільця навколо нього.

УЗД головного мозку дитини (нейросонографія) – сучасний, надійний і безпечний спосіб отримати дані про будову і функціонування мозку та інших структур, розташованих в черепі. Він широко застосовується в педіатрії для скринінгу мозку немовлят. Під час нейросонографії лікар має можливість оцінити стан головного мозку і розміри його окремих частин, виявити цілий ряд вроджених дефектів розвитку.

Людина – це маленький всесвіт, диво природи, де всі процеси пов’язані і впливають один на одного. Все, що відбувається в організмі знаходиться в постійній взаємодії, працюючи циклічно. Для рівноваги систем, всі її елементи повинні бути в гармонії і брати участь в загальному потоці енергообміну.

Чи можливо «на ходу» підтримати організм, зупинити процес старіння, зняти напругу, болі, втому?

Красива львівська погода скоро зміниться. Вже від завтра синоптики прогнозують похолодання та дощі, бабине літо зміниться нічними заморозками і нульовою температурою, а це значить, що пора готувати свій організм до зими. Адже осіння пора завжди приносить з собою збільшення захворюваності на ГРВІ та грип. Саме тому в жовтні так актуальне питання своєчасної профілактики цих захворювань.

У мене є робота, кіт і дружина. А так вже повелось, що коли у тебе є дружина, то на додачу до неї у комплекті йде теща. Мою звуть Наталя Василівна. Звісно, тут треба було б сказати, що теща у мене як не золота, то щонайменше діамантова, бо ніщо так не покращує атмосферу в родині, як вчасно зроблений комплімент. А втім назвати мою тещу золотою було б напівправдою, бо насправді вона у мене небезпечна. Ну де ви бачили, щоб при появі любого зятя мама з сяючою усмішкою діставала величезні голки, про які середньовічні кати могли тільки мріяти? Насправді, ні про які катування тут не йдеться – це ми просто з тещою курити кидали. Точніше, курити кидав я.

 УЗД – це безпечний та інформативний метод дослідження органів та тканин. До проведення УЗ-діагностики практично немає протипоказань, тому її проводять навіть новонародженим дітям.

 Як же правильно підготуватися до обстеження розкаже лікар ультразвукової діагностики Медичного центру “Біомед” Мороз Микола Іванович

 

Чому гідроколонотерапія сьогодні така популярна?

 Кишечник, очищений за допомогою гідроколонотерапії, позбавляється від шлаків. Вони можуть накопичуватися в організмі до 25 кілограм до 40 років. Глибоке очищення дає кишечнику можливість нормально працювати, вбирати воду, значно зміцнюючи імунітет, що багато в чому залежить від стану товстої кишки. Гідроколонотерапію застосовують при лікуванні ряду захворювань і як потужний профілактичний засіб, що дозволяє довгі роки залишатися повним сил і здоров’я.

Основна небезпека дитячих неврологічних захворювань криється в складності їх виявлення. Якщо нежить і попрілості у малюка помітить будь-яка мама, то підвищений внутрішньочерепний тиск або наслідки родової травми може діагностувати тільки хороший дитячий невролог.

Неврологічні захворювання порушують увагу і сприйняття, впливають на рухову активність і психомоторний розвиток дитини. Однак відразу обмовимося, наша мета – не налякати, а чесно відповісти на головні питання: чому і коли необхідна консультація дитячого невролога.

З молочницею стикається більшість сучасних жінок. Приблизно 60% з них вважають, що краще при виникненні симптомів шукати порад в Інтернеті, а не звертатися до лікаря. Але значно краще попередити появу молочниці, а не згодом лікувати наслідки.

Як попередити появу молочниці розкаже кандидат медичних наук, гінеколог Медичного центру «Біомед» у Львові Ельяшевська Ірина Іванівна.

Із давніх часів у Греції і Римі широко використовувався масаж, як частина культу тіла.  Ще в XI столітті Авіцена сказав: «масаж буває сильним, який укріплює тіло, слабким, в результаті якого тіло розмякшується, тривалим, від нього людина худає, і помірним, від якого тіло процвітає». 

😏 Але який же масаж потрібен саме Вам? Про різновиди масажів та їх вплив на організм розкаже масажист Медичного центру «Біомед»

Як часто ми стикаємося із проблемами зайвої ваги й вже перепробували всі новомодні дієти, використали всі поради подруг та все, що прочитали чи побачили по телевізору, здавалось правильно харчуємося, а вага все не знижується, а то й буває навпаки, збільшується.

 Дієтолог нашого МЦ “Біомед” Лідія Грабовська розповіла, що ж впливає на нашу вагу окрім харчування.

Оржельський І.В., Пронів Н.В., Пронів О.Б.

У дітей віком від 0 до 3-х років захворювання органів дихання займають перше місце та складають 62,0 – 65,0 %. Не зважаючи на великі досягнення фармакології та медицини, частота патології бронхо-легеневої системи у дітей невпинно зростає і за останні 10 років виросла більш ніж у 4 рази.

Особливістю перебігу гострих бактеріальних та вірусних інфекцій у дітей раннього віку є швидка маніфестація симптомів, висока температура тіла, до 39-40°С, масивні водянисто-серозні виділення з носа, обличчя пастозне, кон’юктиви та склери з посиленим малюнком кровоносних судин, сльозотеча, крила носа набряклі, червоні.