ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ ДВОТИЖНЕВОГО КУРСУ “МАСАЖІ ДРЕВНЬОГО КИТАЮ”! РАДО ЗАПРОШУЄМО НА КУРСИ ДРУГОГО РІВНЯ!

Закінчився курс “Масажі древнього Китаю” для початківців та професіоналів.

Вітаємо випускників, які відмінно пройшли навчання та успішно здали екзамен. Бажаємо успіхів у своїй професійній діяльності, нових звершень, а головне, вдячних, здорових та щасливих пацієнтів!!!

Дякуємо масажисту міжнародної категорії, спеціалісту Древньокитайських та Древньословянських масажів Миколі Шудраку.

Курсанти отримали:

  • Вміння більш ефективно оздоровлювати людей з патологією хребетного стовпа, із запальними процесами внутрішніх органів (легень, органів травлення, репродуктивних систем) та проблемами в суглобах;
  • Навик косметологічного оздоровлення обличчя, шиї, рук;
  • Навик діагностики проблем організму на основі результатів масажу Цю-сю-ю-тонг.

Також  опанували оздоровчі масажі «Цю-сю-ю-тонг» та «Гуа-ша» спини.

З радістю запрошуємо Вас на наступні двотижневі курси “Масажі древнього Китаю” осінню 2018 року.

Наші курси та семаніри: https://center.biomed.lviv.ua/navchannya/

Відгуки курсантів:

Юрій Богданович

Ефективна методика, дуже хороша подача матеріалу, багато практики, майстер дає стільки, скільки хочеш, готовий і можеш взяти. Найбільше сподобалось практичність і дієвість методики.

 

Аліна Іванівна

Дуже вдячна за цінні знання, демонстрацію техніки масажів «Гуа-ша» і «Цю-сю-ю-тонг», за докладне та зрозуміле пояснення механізму роботи кожного виду масажу, а також за приємну атмосферу яка була в колективі. Хочеться відзначити комплексність підходу у вивченні даного курсу.

 

Роберт

Перше, що хотілося би відмітити, що лектор Микола Наумович майстер своєї справи. Стільки позитивної енергії і бажання, а також так вміло подавав свої знання, що мені рідко де доводилось бачити. М. Наумович людина відкрита і готова не тільки ділитися, але і нормально сприймати інші точки зору на предмет викладення. Це практично не зустрінеш в інших школах, особливо в класичних. На диво прекрасний колектив курсантів, нема випадкових людей, всі з якоюсь мінімальною практикою в масажах і з великим бажанням пізнати нове.

 

Анастасія Петрівна

 Дякую організаторам курсів, що поділились методикою китайської медицини. Цей масаж відрізняється дуже високою ефективністю, швидкими результатами, що дають приголомшливий ефект. Особлива вдячність Миколі Наумовичу, людині особливої вдачі, готовій ділитись методом, має підхід до кожного, майстер своєї справи, людина світла, терпелива, професійний фізичний терапевт і вчитель. Хочу додати про себе, маю сколіоз, який коректую йогою і досить вдало, але глибокі м’язи грудного відділу завжди відчувала що недоопрацьовують. Я як масажист, багато знаю масажів, але вони мені не могли зарадити так як масаж «Гуа-ша».

Отже, це масаж всім масажам, дуже раджу практикуючим масажистам долучити до технік свого арсеналу, щоб облегшити свою роботу, стан пацієнта і надовго. Дякую всім організаторам курсів. Дай Бог Вам здоров’я, вдячних пацієнтів, натхнення до роботи і нових відкриттів в медицині.