Загальний масаж тіла для Вашої половинки!

Подаруйте на день всіх Закоханих своїй половинці насолоду та найдорожче – здоров’я!!!

Медичний центр “Біомед” пропонує знижку на загальний масаж тіла.

💝І це все всього за 240 грн!!!💝

Загальний масаж тіла застосовують як для профілактики, так і в лікувальних цілях. За допомогою нього відбувається вплив на ділянки тіла спеціальними рухами рухами, які мають механічний характер. При цьому розроблена ціла система прийомів і рухів, в яку входять: погладжування, розминка, розтирання, вижимання, легке биття, вібрація. Кожен рух виконується в певній послідовності і направлений на вирішення конкретних завдань. Під час використання кожного прийому йде контакт не лише з поверхню шкіри, але і підшкірна клітковина, а так само нервова система, система лімфотоку і кровообігу. Загальний масаж тіла починають від шийно-комірцевої зони, по всій спині, далі переходять на живіт, руки і закінчують масажем ніг.

Показами для загального масажу тіла є:

  • Втома, поганий настрій;
  • Стреси, депресії, перевтома;
  • Відновлення після фізичних навантажень;
  • Болі в спині, шиї, хребті, головні болі;
  • Апатія і занепад сил;
  • Безсоння;

Протипоказами для проведення масажу є підвищена температура тіла, гнійні процеси будь-якої локалізації, захворювання шкіри, запальні процеси в організмі, онкологічне захворювання.

Загальний масаж тіла впливає не тільки на загальне самопочуття і стан організму, але так само усуває больові відчуття, знімає втому, усуває набряки, активізує нервову систему. Завдяки впливу на лімфоток і кровоносну систему покращує кровообіг, і покращується відтік лімфи. Загальний масаж тіла зміцнює м’язи та підвищує їх пружність, еластичність. У лікувальних цілях масаж показаний у випадках захворювань рухового апарату, при м’язовій атрофії. Такий масаж забезпечує швидке відновлення суглобів і м’язової тканини після переломів, ударів і розтягувань. Вплив на внутрішні органи сприятливо позначається в лікуванні захворювань черевної порожнини і гінекологічних захворювань.

Після потрібної кількості сеансів Ви відчуєте, що підвищується тонус і еластичність м’язів, поліпшується загальний стан, зникають больові синдроми, поліпшується стан шкіри, нормалізується процес травлення і робота всього шлунково-кишкового тракту, організм заряджається бадьорістю, енергійністю, поліпшується настрій і самопочуття.

💝 Важливо любити себе та час від часу робити маленькі подаруночки близьким. Саме тоді кожен день буде приносити задоволення!

✔️ Записатися на масаж можна за телефоном:
👉 0 800 30 24 45

✔️ Ми знаходимось за адресою: 👉 м. Львів, вул. Драгана, 4Б, Медичний центр “Біомед”.

240 грн | 60 хв.